Izabela Janachowska zdradziła przepis na udany związek. To takie proste

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdradziła kolejne tajemnice z małżeństwa z Krzysztofem Jabłońskim. Jak się dogadują? Czy dba o męża? Nie jest to już teraz żadną tajemnicą. 

Izabela Janachowska pięć lat temu została żoną. Stanęła na ślubnym kobiercu z Krzysztofem Jabłońskim, cenionym biznesmenem i przedsiębiorcą. Od kilku miesięcy małżonkowie mogą sprawdzić się w nowej roli — rodziców. Wspólnie wychowują synka, Christophera, który jest ich oczkiem w głowie.

Janachowska, dzięki synkowi wyluzowała i uspokoiła się wewnętrznie:

Przestałam być dziewczyną, która ciągle za czymś biegnie, a stałam się spełnioną kobietą – mówiła Janachowska w wywiadzie dla Gali.

Izabela Janachowska o swoim mężu. Co zdradziła?

Izabela Janachowska udzieliła wywiadu dla Faktu, w którym opowiedziała o swoim związku. Zdradziła przepis na idealne małżeństwo, mówiąc, że codziennie starają się sprawiać sobie drobne radości:

Trzeba umieć cieszyć się sukcesami partnera, mieć wspólne pasje i podgrzewać tę temperaturę w związku, by nie wkradła się rutyna. Jestem wdzięczna, że znalazłam wspaniałą drugą połówkę i życzę każdemu kto ma fajnego partnera, by o niego dbał.

Izabela przyznała się do swoich wad. Zapytana o to, jak to jest mieszkać z nią pod jednym dachem, odpowiedziała:

Trzeba by o to spytać o mojego męża, ale jestem pewna, że powiedziałby, że ze mną nie jest nudno (śmiech). Lubię życie na wysokich obrotach, wciąż wynajduję sobie jakieś zajęcia, cele, wszędzie jest mnie pełno. Ale mam też swoje wady. Bywam roztargniona i chaotyczna, dlatego świetnie uzupełniam się ze swoim mężem, który jest pedantyczny, uwielbia ład i porządek.

Janachowska powiedziała też, że chociaż jest tradycjonalistką i uważa, że to mężczyzna powinien zaskakiwać kobietę, jej także zdarza się go zaskakiwać. Dzięki temu w ich związek nie wkrada się rutyna.

 


All-ONS_2376373-Izabela_Janachowska_Krzysztof_JablonskiIzabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5 rocznicę ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5 rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×