Izabela Janachowska w ostatniej chwili zmieniła datę chrztu swojego ślicznego synka! Dzięki temu gwiazda nieźle zarobi!

Izabela Janachowska przełożyła chrzciny syna! Gwiazda chce zorganizować bajeczne przyjęcie, a żeby takie było, potrzebuje sporo czasu, którego obecnie nie ma zbyt wiele. Gwiazda otwiera własny biznes!

W połowie maja Izabela Janachowska została mamą. Na świat przyszedł pierwszy synek jej i jej męża KrzysztofaChristopher Alexander wiedzie życie na najwyższym poziomie. Jego pokoik wygląda bajecznie, a karoca, w której się wozi kosztuje 20 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że rodzice planują zorganizować mu niezapomniane dla gość chrzciny. Choć impreza miała odbyć się już niebawem, bo latem, Iza została zmuszona je przełożyć:

Planujemy chrzciny naszego synka, Christophera Alexandra już na wrzesień. Chcieliśmy je zrobić, wcześniej latem, ale wciąż brakuje nam czasu – mówi świeżo upieczona mama w rozmowie z Party.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie wyglądała impreza. W końcu chrzciny to nie ślub, by organizować je kilka tygodni. Niemniej jednak uzasadnienie jest całkiem logiczne. Gwiazda bowiem, przygotowuje się do otwarcia własnego biznesu. Swoją wiedzę na temat ślubów i sukien ślubnych postanowiła przenieś ze szklanego ekranu na ziemię i otworzyć butik w Warszawie:

Otwiera butik na warszawskim Mokotowie. Będzie tam można kupić zaprojektowane przez nią ekskluzywne suknie ślubne. A to dopiero początek jej planów! Już niebawem Janachowska zaprosi tez przyszedł panny młode do swojego sklepu internetowego – czytany w dzisiejszej prasie.

Trzymamy więc kciuki i czekamy na zaproszenie na otwarcie!

Tylko królewskie dzieci miały taki wózek jak syn Izabeli Janachowskiej! Na to cudo na kółkach mogą pozwolić sobie jedynie milionerzy!

Piękna Izabela Janachowska dwa miesiące po porodzie narzeka na trudy macierzyństwa! Pokazała się na zdjęciu ledwo żywa! “Mały ma trudny czas”!

Izabela Janachowska przez pięć lat ukrywała piękne ślubne zdjęcia. Wreszcie pokazała je publicznie! Zachwytom nie ma końca [WIDEO]


Izabela Janachowska pokazała wózek syna

Izabela Janachowska pokazała wózek syna

Izabela Janachowska pokazała wózek syna

Izabela Janachowska pokazała wózek syna

Izabela Janachowska pokazała wózek syna

Izabela Janachowska pokazała wózek syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×