Widzowie na to czekali. Wielki hit po 11 latach wraca na antenę Polsatu! W roli prowadzącej Iza Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Gwiazda regularnie pojawia się w nowych projektach. Teraz ma poprowadzić hit, który wraca po ponad dekadzie nieobecności!

Izabela Janachowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w show-biznesie. Medialny sukces zawdzięcza programowi Taniec z Gwiazdami. Tam pojawiła się jako tancerka w kilku edycjach show, jednak przez kontuzję kolana musiała zrezygnować ze swojej wielkiej pasji. Szybko jednak znalazła równie pasjonujące zajęcie. Zajęła się tematyką ślubną. Najpierw prowadziła tematyczny blog, lecz w szybkim czasie udało jej się stworzyć prawdziwe imperium. Obecnie ma chętnie wybierany przez panny młode salon sukien ślubnych, a w kolejce po to, by zorganizowała ceremonię jak z bajki, ustawiają się tłumy.

Iza znalazła też na stałe miejsce w show-biznesie. Prowadziła wiele programów o tematyce ślubnej i ma też własny kanał na YouTube, gdzie zaprasza gwiazdy, które chętnie zdradzają kulisy swoich ślubów. W ostatnim sezonie Tańca z Gwiazdami zrobiła fanom wielką niespodziankę i dołączyła do obsady jako jedna z prowadzących. Teraz ma zadebiutować w kolejnym show.

Izabela Janachowska poprowadzi wielki hit. Program wraca na antenę

Jak podaje serwis Press na antenę ma wrócić program Nie mów pannie młodej. 11 lat temu był emitowany przez kanał TLC, który należy do grupy TVN. Teraz prawdopodobnie będzie się pojawiał na jednym z kanałów Polsatu. Iza Janachowska ma tam wystąpić nie tylko w roli gospodyni formatu, ale też jako współproducentka. Jak na razie twórcy poszukują uczestników chętnych do wzięcia w show, a zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Na czym polega program Nie mów pannie młodej? Jest to reality show, w którym przyszły pan młody otrzymuje pieniądze na organizację wesela od producentów programu. Wszystkie decyzje dotyczące ceremonii musi podjąć samodzielnie i nie może się konsultować ze swoją narzeczoną.

Wiadomo także, że Iza razem ze stacją Polsat pracuje nad innym ślubnym formatem. Gwiazda ma pomóc w organizacji tego dnia parom, które nie mają możliwości finansowych, by zorganizować wymarzoną ceremonię.

Udało nam się dotrzeć do par, które realnie potrzebują naszej pomocy – komentowała w rozmowie z Plejadą.

Wygląda na to, że Izę czeka pracowita jesień, a widzów Polsatu mnóstwo emocji.


Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska celebruje 10. rocznicę ślubu

Izabela Janachowska celebruje 10. rocznicę ślubu

Izabela Janachowska celebruje 10. rocznicę ślubu

Izabela Janachowska celebruje 10. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×