Szukaj

Iza Janachowska w nowej sesji z synem. Christopher skradł show, ale uwagę przykuwa też nowa fryzura gwiazdy

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska pochwaliła się uroczymi zdjęciami dziewięciomiesięcznego Christophera, a przy okazji zachęca do pomocy płonącej Australii. Jak?

Izabela Janachowska dziewięć miesięcy temu została mamą. Błyskawicznie odzyskała formę i wróciła do pracy i od tej pory świetnie łączy służbowe obowiązki z macierzyństwem. Co jakiś czas raczy swoich fanów nowymi zdjęciami uroczego Christophera. Tym razem okazją jest to, że jej synek wchodzi w dziesiąty miesiąc życia. Fotografię połączyła z informacją o udziale w szczytnym celu, do którego zachęca obserwujących.

Izabela Janachowska z synkiem. Jak wyglądają? Do jakiej akcji zachęca?

Izabela Janachowska pokazała urocze zdjęcia z synkiem. Christopher właśnie skończył 9 miesięcy i, jak zauważają internauci, jest coraz bardziej podobny do ojca, Krzysztofa Jabłońskiego. Jest przeuroczy. Internauci nie mogą się nachwalić, jakim słodkim jest chłopcem.

  • Jaki śliczny! – pisze Małgosia Socha.
  • Ale słodziak!
  • Skóra zdjęta z taty!
  • Ojjj te uśmiechy z ząbkami są najlepsze.
  • To podobieństwo do taty jest fascynujące.

Sama tancerka również pięknie wygląda. Kwitnie, macierzyństwo wyraźnie jej służy. Ma piękną fryzurę – włosy upięte w kok, w takiej jej jeszcze nie widzieliśmy. W misternie upiętym koku bardzo jej do twarzy. Nie zapomina jednak o tym, ze na świecie jest obecnie wiele problemów. Pochyliła się nad jednym z nich. Co napisała Janachowska?

Mój synek zaczyna dziś 9 miesiąc, ma już pierwszy ząbek a przez to jego uśmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat- piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia, bo wierze, że małe gesty mają wielką moc- drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem!

Okazuje się, że tancerka znalazła swój własny sposób, w jaki można pomóc płonącemu kontynentowi.

View this post on Instagram

Moj synek zaczyna dziś 9 miesiąc, ma już pierwszy ząbek a przez to jego usmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat- piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc- drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! Fot. Diana Blazkow #motherhood #togetherness #loveiseverything #babyboylove #mylittleson #helpaustralia #donate

A post shared by Izabela Janachowska (@izabelajanachowska) on

Wpadła na świetny pomysł, by zmotywować ludzi do wpłat na rzecz organizacji działających dla Australii. Na Instagramie wystartowała z wymyśloną przez siebie akcją #ShoppingForAustralia. To bardzo prosty, ale skuteczny pomysł. Wystarczy, że każda z osób, która coś dziś kupiła, przekaże równowartość kwoty ostatnich zakupów na walkę z żywiołem. Kwota nie gra roli, każda złotówka ma ogromne znaczenie. Każdy z nas może się przyłączyć do akcji.

Zobacz: Izabela Janachowska po porodzie przeszła na drakońską dietę. Nie każdy na niej wytrwa, ale efekty są świetne


Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×