Szukaj

Izabela Janachowska pokazała pokój syna i opowiedziała o powrocie do pracy oraz karmieniu piersią! Jej słowa nie wszystkim się spodobają

Izabela Janachowska pokój dla dziecka

Izabela Janachowska pokój dla dziecka

Izabela Janachowska miesiąc temu została mamą. Jej synek przyszedł na świat kilkanaście dni wcześniej niż spodziewała się tego tancerka. W najnowszym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o pierwszych dniach w domu z maleństwem i pokazała jego pokoik!

Izabela Janachowska popularność zyskała jako tancerka walcząca o Kryształową Kulę w programie Taniec z gwiazdami, kiedy ten emitowany był jeszcze w TVN-ie. Ze stacją nie rozstała się nigdy i od dobrej dekady jest jej główną gwiazdą. Nic więc dziwnego, że pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o macierzyństwie udzieliła w Dzień Dobry TVN.

Z wizytą do jej mieszkania wybrał się Mateusz Hładki. Dziennikarz miał okazję zobaczyć, jak spokojnym dzieckiem jest Christopher Alexander:

Jest i królewicz. Nic go nie rusza, jak już zaśnie… W sumie z zasypianiem nie ma problemów i śpi jak kamień. Nie przeszkadza mu działalność w kuchni, sprzątanie, odkurzacz. Po protu nic, śpi i jest w swoim świecie. Regularnie się budzi na jedzenie, ale jest takim dzieckiem naprawdę spokojnym i wyrozumiałym dla rodziców, bo na razie nie daje nam w kość.

Dumna mama zdradziła także jak wyglądały pierwsze dni w z maluszkiem w domu:

Mi się wydawało – zanim mały się urodził – że będzie potrzebna niania, że nie będę go nigdy karmiła piersią, bo miałam wątpliwości, czy sobie z tym poradzę. (…) Mi na przykład jako kobiecie nie do końca podoba się karmienie piersią w miejsca publicznych, kiedy kobiety wystawiają gołe piersi w centrach handlowych, to jest gdzieś tam na granicy smaku.

Niesamowity był dzień porodu, ponieważ gwiazda nie spodziewała się, że jadąc na wizytę kontrolną do lekarza, usłyszy od niego, że za moment zostanie mamą:

Jest wcześniakiem. Byłam zaskoczona kiedy byłam u lekarza i usłyszałam „Izabela ty rodzisz”. Z wizyty wylądowałam w szpitalu. Na początku bałam się żeby nie zrobić czegoś nie tak, żeby nie skrzywdzić, żeby nie zabolało go jak ubieram ubranko, więc te pierwsze dni zanim poczułam się pewnie były faktycznie takie stresujące.

Również kwestia wyboru imienia była długo dyskutowana. Dlaczego Iza z mężem postawili na dwa?

Początkowo intensywnie myśleliśmy o Aleksandrze, ale mi przeszkadzało to jak ludzie zdrabniają to imię. Olek brzmi dla mnie średnio. I pomyśleliśmy, że fajnie byłoby mieć Krzysia, juniorka naszego. Dlaczego po angielsku? Bo mój mąż jeździ wiele za granicę i miał problemy z polskim imieniem, dlatego nazwaliśmy synka Christopher. Chcieliśmy też małemu ułatwić drogę na przyszłość, bo też będzie kształcił się na świecie.

Zobaczcie królestwo małego Christophera.

Zobacz: Izabela Janachowska zdradziła imię syna! Brzmi bardzo światowo

Zobacz: Izabela Janachowska dwa tygodnie po swoim porodzie pokazała się na uroczystej Gali! Wygląda jak zawodowa modelka!

Zobacz: Izabela Janachowska pokazała syna i prezenty jakie dostała na Dzień Matki! Co za uroczy zestaw!


Pokój syna Izabeli JanachowskiejPokój syna Izabeli Janachowskiej

Pokój syna Izabeli Janachowskiej

Pokój syna Izabeli Janachowskiej

Pokój syna Izabeli Janachowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×