Izabela Janachowska odchodzi z TVN do konkurencji! Lepszej oferty nie mogła sobie wymarzyć

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska kończy współpracę z TVN? Według doniesień tabloidu zobaczymy ją w jesiennej ramówce konkurencyjnej stacji. Której?

Izabela Janachowska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Taniec z gwiazdami. Doskonale wykorzystała swoje 5 minut sławy i już na dobre zagościła w show-biznesie. Krótko po tym wystartowała z własnym biznesem w branży ślubnej. Zaczęła od założenia małego bloga ślubnego i powoli zaczęła budować prawdziwe imperium. Przez lata zapracowała na miano najlepszej wedding planerki w Polsce. Gwiazda prężnie rozwija również swój kanał na YouTube, gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami.

Janachowska prowadzi na antenie TVN dwa programy: I nie opuszczę cię aż do ślubu oraz W czym do ślubu. Oprócz tego realizuje również dwa ślubne formaty dla TLC: Ślub marzeńPanny młode ponad miarę.

Celebrytka odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. W 2014 roku wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego, z którym stworzyła idealny związek partnerki. Zakochani po kilku latach doczekali się swojego pierwszego dziecka, Christophera, który w tym roku świętował swoje drugie urodziny.

Izabela Janachowska odchodzi z TVN

Izabela w ciągu kilku lat nabrała doświadczenia i stała się jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Jest prawdziwą kobietą sukcesu, która nie planuje osiadać na laurach. Jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie opowiada o swoich kolejnych projektach i pomysłach, które obecnie realizuje. Ostatnio pochwaliła się, że w niedługim czasie planuje przeprowadzić się z mężem i synkiem, Christopherem, do nowego apartamentu.

W życiu celebrytki stale zachodzą zmiany, jednak teraz czeka ją prawdziwa rewolucja. Jak donosi Pudelek, Janachowska kończy współpracę z TVN.

Izabela Janachowska postanowiła rozstać się z TVN. W piątek rzuciła papierami – podaje źródło tabloidu.

Gwiazda jednak nie rozstaje się z telewizją na długo, ponieważ już wkrótce zobaczymy ją w konkurencyjnej stacji. Na tę chwilę nie wiadomo w której. Z ustaleń Pudelka wynika, że już jesienią poprowadzi jeden z najważniejszych programów, które zostaną przedstawione w jesiennej ramówce. Mało tego, nie wykluczone, że specjalnie dla niej zostaną stworzone również inne formaty o tematyce lifestyle’owej.

Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie tych informacji przez samą zainteresowaną. Jak myślicie, do której stacji przejdzie?


Izabela Janachowska - Finał Euro 2020 wspiera WłochówIzabela Janachowska podczas snu

Izabela Janachowska podczas snu

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×