Szukaj

Izabela Janachowska bije na alarm. Każda panna młoda powinna wziąć jej słowa do serca

Czy organizować ślub w czasie epidemii koronawirusa? Izabela Janachowska odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z Faktem. Każda panna młoda powinna zapoznać się z jej opinią.
Izabela Janachowska o ślubach

Izabela Janachowska w 2015 roku uruchomiła blog o tematyce ślubnej – Wedding Dream by Izabela Janachowska. Spotkał się on z ogromną popularnością wśród przyszłych panien młodych, a z czasem przerodził się w profesjonalny portal ślubny. Idąc za ciosem ekspertka przeniosła swoją działalność na platformę YouTube. Obecnie jej konto subskrybuje ponad 100 tysięcy widzów z całego świata.

Izabela Janachowska o ślubach w dobie koronawirusa

Izabela jest absolutnym autorytetem w kwestii organizacji ślubów. Korzystając ze swojej popularności, zaapelowała do par, które planują pobrać się wiosną. Prowadząca telewizyjny hit I nie opuszczę Cię aż do ślubu o przełożenie ślubów na inny, znacznie późniejszy termin. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia.

Odwołałabym lub przesunęła śluby zaplanowane do końca maja. Pamiętajmy, że ślub i wesele mają być rodzinną radością, zabawą, beztroską. W obecnych okolicznościach ciężko byłoby o takie emocje – mówi Janachowska.

Izabela Janachowska w sukni ślubnej

Izabela Janachowska w sukni ślubnej

Janachowska uważa, że zredukowanie liczby gości w tym przypadku nie ma sensu. Zwłaszcza po tym, jak rząd zakazał zgromadzeń publicznych powyżej dwóch osób. W kościołach natomiast oprócz celebrującego mszę może przebywać tylko pięciu wiernych.

Na pewno bez sensu jest zmniejszanie liczby gości na taką uroczystość. Ślub docelowo mamy mieć jeden w życiu i ma być wielką radością – uważa gwiazda.

Izabela Janachowska odwołała chrzest syna

Tancerka w czerwcu 2014 roku poślubiła przedsiębiorcę – Krzysztofa Jabłońskiego. W maju zeszłego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Christophera Alexandra. Małżeństwo już kilka miesięcy temu rozpoczęło przygotowania do chrzcin chłopca, które miały odbyć się w Wielkanoc. Ze względów bezpieczeństwa cała uroczystość została przełożona na bliżej nieokreślony termin.


Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem w Dubaju

Izabela Janachowska z synkiem w Dubaju

Suknia ślubna: Lazaro. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. Ślub w 2014 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Lazaro. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. Ślub w 2014 r. (fot. AKPA)

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×