Izabela Janachowska pochwaliła się najpiękniejszym prezentem od męża milionera. Bez wahania zdradziła, czym ją obdarował

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska jest szczęśliwą żoną znanego przedsiębiorcy, Krzysztofa Jabłońskiego. Zapytana o najpiękniejszy prezent, jaki dostała od męża milionera, odpowiedziała bez wahania.

Izabela Janachowska zdobyła popularność swoim udziałem w programie Taniec z Gwiazdami. W kilku edycjach pojawiła się jako trenerka, jednak kontuzja kolana zmusiła ją do zaprzestania treningów. Szybko jednak znalazła dla siebie nowe zajęcie. Zajęła się tematyką ślubną i chociaż zaczynała od małego bloga, to obecnie ma prawdziwe imperium i własny sklep z sukniami dla panien młodych. Ponownie też wróciła do tanecznego show, ale tym razem już jako jedna z prowadzących.

W prowadzeniu biznesu pomaga jej mąż milioner, Krzysztof Jabłoński. Zakochani poznali się dekadę temu. W 2014 roku sformalizowali związek. Uroczystość urządzili w Iławie. Po pięciu latach od ślubu doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich synek Christopher, który jest oczkiem w głowie rodziców. Tancerka i jej mąż wiodą bardzo luksusowe życie. Gwiazda zdradziła, jaki jest najlepszy prezent, który kiedykolwiek dostała od ukochanego.

Izabela Janachowska o najlepszym prezencie od męża

Izę i jej męża dzieli spora różnica wieku. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby założyli kochającą i wspierająca się rodzinę. Dla pary oczkiem w głowie jest synek. Chłopiec niedawno świętował swoje trzecie urodziny, a z tej okazji dumni rodzice urządzili dla niego wymarzoną i bardzo huczną imprezę. Gwiazda jakiś czas temu rozmyślała o rodzeństwie dla chłopca.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch – powiedziała w rozmowie z Vivą!

Wiadomo, że milioner obsypuje ukochaną żonę różnymi kosztownymi podarunkami. Jednak nie to liczy się dla niej najbardziej. Zapytana o najpiękniejszy prezent od męża, udzieliła bardzo wzruszającej odpowiedzi.

Oczywiście dostaje od męża prezenty, które cieszą, ale to tylko rzeczy materialne. Na koniec dnia i tak człowieka cieszą najbardziej te chwile, które się zapamiętuje. Więc synek, miłość, którą mam wokół i rodzina – to najpiękniejszy prezent, który dostałam od męża – wyznała gwiazda w rozmowie z Faktem.

Trzeba przyznać, że zakochani stworzyli naprawdę piękną parę, a synek jest dopełnieniem ich uczucia.


Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Iza Janachowska z rodziną na wakacjach

Izabela Janachowska świętuje 3. urodziny syna

Izabela Janachowska świętuje 3. urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×