Syn Izabeli Janachowskiej to urodzona gwiazda internetu. Tak słodkich zdjęć dawno nie widzieliśmy

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska jest od niedawna dumną mamą Christophera. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się jego zdjęciami w mediach społecznościowych. Dziś pokazała kolejne ujęcie synka. Do kogo jest podobny?

Izabela Janachowska to znana wszystkim ekspertka ślubna, która pomaga przyszłym parom młodym w przygotowaniach ślubnych. Swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała jako tancerka w popularnym programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami. Partnerowała kolejno: Wojciechowi Medyńskiemu, Radosławowi Majdanowi, Przemysławowi Salecie, Pawłowi Stalińskiemu i Zbigniewowi Urbańskiemu.

W 2014 tańczyła z Rafałem Brzozowskim w pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Niedługo później, z powodu kontuzji kolana, zakończyła karierę taneczną.

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie syna

W tym samym roku Izabela poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego. Małżonkowie na pierwszego syna czekali pięć lat, Christopher pojawił się na świecie 10 maja 2019 roku. Od momentu narodzin tancerka z wielką przyjemnością dzieli się fotografiami małego chłopca ze swoimi obserwatorami.

Na jej koncie w mediach społecznościowych można zobaczyć sporo wspólnych ujęć. Nie tak dawno gwiazda chwaliła się luksusowymi wakacjami w Dubaju, w którym z całą rodziną powitała nowy rok. Teraz przyszła pora na kolejny efekty sesji zdjęciowej.

Tym razem fani nie mieli wątpliwości, do kogo jest podobny maluch i żywo komentowali pokazane fotografie. Jej wspólne zdjęcia z Chrisem rozczulą nawet największego twardziela i Izabela dobrze o tym wie. A do kogo jest podobny synek celebrytki?

Wieczorne wygłupy to nasz ulubiony moment dnia. Dzisiaj Chrisek już śpi, ale co spsocimy jutro?

Chyba nikt z obserwujący nie ma wątpliwości, że to wykapany tatuś. Wystarczy spojrzeć na jego minkę i te uśmiechnięte oczy. Ciężko nie dostrzec podobieństwa między nimi. W komentarzach szybko to zauważono. Jednak niektórzy uważają, że ma coś z obojgu rodziców:

  • Cały tatuś. Ale z mamusi też coś ma
  • Czysty tatuś
  • Cały Tatuś słodziak 🙂
  • Chrisek jest przeuroczy a pani wygląda olśniewająco

Podzielacie zdanie internautów?


Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×