Szukaj

Izabela Janachowska ma sprawdzony sposób na kryzys w związku. Idealny, ALE raczej dla milionerów

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska podczas kwarantanny nie kłóci się z mężem. Postanowiła podzielić się swoim sekretem na udane małżeństwo.

Izabela Janachowska to znana wszystkim ekspertka ślubna, która pomaga przyszłym parom młodym w przygotowaniach ślubnych. Swoją przygodę w show-biznesie rozpoczynała jako tancerka w popularnym programie rozrywkowym Taniec z Gwiazdami. Partnerowała kolejno: Wojciechowi Medyńskiemu, Radosławowi Majdanowi, Przemysławowi Salecie, Pawłowi Stalińskiemu i Zbigniewowi Urbańskiemu. Jednak postanowiła zakończyć karierę z powodu kontuzji kolana.

Gwiazda w czasie kwarantanny nadrabia zaległości w relacjach z mężem Krzysztofem Jabłońskim oraz ich rocznym synkiem Christopherem Alexandrem. Z rodziną zaczyna i kończy każdy dzień. Jak przyznaje na łamach Faktu, obawiała się, że domowa izolacja może wpłynąć negatywnie na jej relacje z małżonkiem. Na szczęście wedding planerka znalazła sposób na swoje troski.

Izabela Janachowska dzięki dużemu mieszkaniu nie kłóci się z mężem

Według byłej tancerki czas pandemii jest trudnym okresem dla wielu rodzin. To swoisty sprawdzian, który może oblać wiele par. Specjalistka od ślubów bardzo dobrze wie, co mówi, gdyż jakiś czas temu sprawdziła nawet statystyki dotyczące rozwodów. Niestety nie były one zbyt pozytywne.

Okazuje się, że najwięcej wniosków rozwodowych składanych było po świętach Bożego Narodzenia, po Nowym Roku oraz po okresie wakacyjnym. Czyli wtedy, kiedy rodziny mniej pracują, a więcej czasu spędzają razem – mówi Faktowi zaniepokojona Izabela Janachowska.

Na szczęście te niepokojące dane nie dotyczą małżeństwa gwiazdy. Jako profesjonalistka wie, jak należy dbać o relacje międzyludzkie. Zdradziła także swój mały sekret udanego pożycia. Co sprawia, że nie kłoci się z mężem?

Mnie i mojemu mężowi pomogło, że mamy naprawdę duże mieszkanie i nie siedzimy sobie na głowie. Mieliśmy ten komfort, że każde z nas, w każdej chwili może pójść do innego pomieszczenia – ujawniła Izabela.


Izabela Janachowska z mężem i synem – święta 2019

Izabela Janachowska z mężem i synem – święta 2019

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×