Szukaj

Izabela Janachowska z mężem milionerem rozkręcają biznes. Były świece, organizacja ślubów, teraz coś tylko dla bogatych

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim ruszyli z kolejnym biznesem. Chcą wypożyczać samochody młodym parom, by te w dniu ślubu mogły poczuć się wyjątkowo. Ile będzie kosztować taki luksus?

Izabela Janachowska spełnia się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wraz z Krzysztofem Jabłońskim wychowują synka, Christophera, który przyszedł na świat w zeszłym roku. Małżonkowie bardzo długo czekali, by ochrzcić synka. Udało im się to dopiero pod koniec czerwca. Data, którą wybrali, nie była przypadkowa:

Dziś jest nasza kolejna rocznica ślubu. Jeszcze jest dla nas super ważny dzień, bo dzisiaj właśnie w rocznicę ślubu robimy chrzest naszego synka – informowała Janachowska na Instastory.

Dumna mama opublikowała kilka zdjęć z uroczystości, zachwycając sieć.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński ruszają z kolejnym biznesem. Jakim?

Janachowska na co dzień spełnia się jako organizatorka ślubów. Okazuje się, że od niedawna wraz z mężem ruszyli z kolejnym biznesem. Założyli firmę Luxury Dream Cars, która będzie wypożyczać parom młodym luksusowe samochody. W ich ofercie znajdują się modele, które są trudno dostępne:

Postawiliśmy na auta, które nie są dostępne nigdzie indziej. Staramy się pokazać takie modele, których nie ma nikt – cytuje wypowiedź Janachowskiej WP.

Wirtualna Polska skontaktowała się ze wspomnianą firmą. Dopytując się o cenę wypożyczenia samochodu, dziennikarze usłyszeli, że koszt jest uzależniony od wielu czynników, w tym odległości do miejsca ceremonii. Niektóre kwoty są zarezerwowane jedynie dla bogatych osób:

Cena każdorazowo ustalana jest indywidualnie i mieści się w granicach od 3 do 10 tysięcy złotych. […] Ceny samochodów zaczynają się od 750 tysięcy złotych, a najdroższy z nich kosztował 2,45 mln złotych — czytamy na portalu.

Na ten moment wśród dostępnych aut wymienia się modele takie jak m.in. Mercedes Maybach S-500, Rolls Royce Phantom czy Bentley Bentayga.


akpa20200606_janachowska_5274

scena z: Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wybrali się na spacer

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wybrali się na spacer

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×