Szukaj

Janachowska nie najlepiej wspomina początki znajomości z mężem milionerem. Zaczęło się mało romantycznie

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że z przyszłym mężem nie od razu połączyło ją płomienne uczucie. Na początku w Krzysztofie nie widziała materiału na męża. Dlaczego?

Izabela Janachowska jest cenioną specjalistką od organizacji ślubów. Gwiazda zaczynała od małego serwisu skierowanego do przyszłych panien młodych. Z czasem zbudowała prawdziwe ślubne imperium. Nie bez znaczenia była tutaj nieoceniona rada jej męża – Krzysztofa Jabłońskiego, który jest już doświadczonym przedsiębiorcą, a prowadzenie własnego biznesu nie ma dla niego tajemnic.

Mój portal jest już od pięciu lat. Od niego się wszystko zaczęło. Mój mąż w ostatnim czasie bardzo mi pomaga i bardzo to sobie cenię. Dzięki niemu mogę szybciej się rozwijać. Mój mąż jest perfekcjonistą i osobą ekstremalnie ambitną. Praca z nim jest ogromnym wyzwaniem. Nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich osób, które z nami pracują. On jest bardzo wymagającą osobą. Fajne w nim jest to, że zaczyna od siebie. Najpierw od siebie dużo wymaga, potem od innych – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Para niebawem będzie obchodziła szóstą rocznicę ślubu. W zeszłym roku zwieńczeniem ich wielkiej miłości było pojawienie się na świecie ich syna Christophera. Chłopiec kilka dni temu obchodził swoje pierwsze urodziny.

Jak Izabela Janachowska poznała męża?

W zeszłym roku przy okazji piątej rocznicy ślubu gwiazda po raz pierwszy udostępniła publicznie swoje ślubne zdjęcia. Na fotografiach mogliśmy zobaczyć uwiecznione pełne miłości chwile oraz przepięknie udekorowany kościół. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Gala Iza zdradziła, że zdecydowanie nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Na początku nie widziałam w nim materiału na swojego partnera. Gdy się poznaliśmy nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia. Sprawy nabrały, tempa gdy zdobył mój numer telefonu i zaczął mi wysyłać zabawne SMS-y. Okazało się, że ma podobne poczucie humoru do mojego. Wtedy po raz pierwszy zapunktował, pomyślałam: „Może coś w nim jest?” Poczucie humoru mają przecież ludzie inteligentni – wyznała w rozmowie.

Chociaż płomienne uczucie nie wybuchło między nimi podczas pierwszego spotkania, to z czasem zbudowali relację, która przetrwała wiele lat, a ich miłość z każdym kolejnym dniem zyskuje na sile.


Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5 rocznicę ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5 rocznicę ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - 5 rocznica ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - 5 rocznica ślubu

Izabela Janachowska pokazała fragmenty ślubu

Izabela Janachowska pokazała fragmenty ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×