Izabela Janachowska pochwaliła się chrztem Christophera. Wybrała nieprzypadkową datę

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska tę niedzielę zapamięta na długo. Nie tylko wybrała się na wybory, ale także ochrzciła synka, Christophera, o czym poinformowała na Instagramie. Wybrała wyjątkową datę. Dlaczego? 

Izabela Janachowska urodziła w zeszłym roku. Wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, powitali na świecie Christophera. Ekspertka ślubna co jakiś czas dzieli się nowymi zdjęciami chłopca, który pozuje przed kamerą. Pokazuje jego twarz, bo jak twierdzi, nie wpłynie to niekorzystnie na jego przyszłość:

Nie wiem, jak fakt, że pokazałam jego twarz miałby niekorzystnie kiedyś wpłynąć na jego przyszłość. Nie widzę tutaj żadnego związku, więc razem z mężem podjęliśmy taką decyzję. Mam wrażenie, że dziecko ma dużo więcej partii ciała, które są znacznie ciekawsze niż tył główki – wyznała Janachowska w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Izabela Janachowska: chrzest syna. Wybrała nieprzypadkową datę

Izabela Janachowska planowała ochrzcić synka we Wielkanoc. Epidemia koronawirusa w Polsce sprawiła, że musiała przełożyć swoje plany, co potwierdziła w rozmowie z Vivą!

Sytuacja mnie do tego zmusiła. Chcieliśmy zorganizować je w Wielkanoc. Chciałam, żeby już było pięknie i ciepło. Życie jednak pisze swoje scenariusze.

Ekspertka ślubna postanowiła dłużej nie czekać. W niedzielę urządziła chrzest chłopca, o czym poinformowała na swoim Instastory. Najpierw zachęciła internautów do udziału w wyborach prezydenckich, później zdradziła, że jej synek ma dziś święto. Zresztą nie tylko on. Chrzest Christophera odbywa się w szóstą rocznicę ślubu jego rodziców:

Dziś jest nasza kolejna rocznica ślubu. Jeszcze jest dla nas super ważny dzień, bo dzisiaj właśnie w rocznicę ślubu robimy chrzest naszego synka – informuje Janachowska.

Małżonkowie urządzili przyjęcie, które odbyło się w ich ogrodzie.  Na razie nie pokazali zdjęć z uroczystości.


Izabela Janachowska o ważnym dniu

Izabela Janachowska o ważnym dniu

Izabela Janachowska zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich

Izabela Janachowska zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich

Izabela Janachowska świetuje rocznicę ślubu

Izabela Janachowska świetuje rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×