Nowa sesja Izabeli Janachowskiej z synem podbijają sieć! To chyba najsłodszy bobas w polskim show-biznesie!

Izabela Janachowska - zdjęcie z dzieckiem

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcia z synem. Jak zmienił się chłopczyk i jak bardzo urósł? Zobacz najnowsze fotografie dziecka. 

Izabela Janachowska w maju została mamą. Gwiazda tą radosną informacją niemal natychmiast pochwaliła się w sieci, gdzie udostępniła pierwsze zdjęcie z maleństwem Christopherem Alexandrem. Kilka dni później na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać twarz chłopczyka.

Ten krok ze strony gwiazdy był niespodziewany. Obecnie mało gwiazd w show-biznesie decyduje się bowiem nie ukrywać tożsamości swojego dziecka. Dlaczego Janachowska się na to zdecydowała? Na temat ten gwiazda wypowiedziała się w jednym z wywiadów:

Początkowo byłam zdecydowana nie pokazywać mojego maluszka. Wydawało mi się, że nie powinnam podejmować za niego takiej decyzji. Jestem jednak osobą zapracowaną, więc przygotowanie wszystkich zdjęć na Instastory i jednocześnie pamiętanie, żeby nie było widać na nich dziecka, było dla mnie trudne. A poza tym kocham mojego synka, jestem z niego dumna i nie widzę powodu, dla którego miałabym się nim od czasu do czasu nie pochwalić.

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcia syna

Nic więc dziwnego, że Janachowska regularnie pokazuje zdjęcia z synkiem. Ten rośnie jak na drożdżach, o czym przekonać mogą się wszyscy obserwujący gwiazdy na Instagramie. To własnie w sieci młoda mama umieściła zdjęcie z chłopczykiem, który leżał w jej ramionach.

Już od 10 tygodni jestem Mama. Nie mogę się doczekać kiedy pierwszy raz usłyszę MAMA albo lepiej KOCHAM CIĘ MAMA #inlove #motherandson #motherhood #babylove #sweetestlove #familyfirst #qualitytime #hugging – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zdjęciami zachwyceni byli obserwujący ekspertki ślubnej, którzy nie ukrywali słów podziwu dla chłopczyka i młodej mamy:

  • Słodziak kochany 🙂 a Mamusia kwitnie
  • Twoja uroda jest zadziwiająca 🙂 Życzę byś jak najszybciej usłyszała „mama”
  • Słodziak, jak przyjemnie szybko rosną cudze dzieci
  • Pięknie razem wyglądacie
  • Piękne to jest uczucie, gdy twoje dziecko mówi że cię kocha. Mój syn ma 12 lat i często przychodzi z nienacka przytulić się i powiedzieć kocham cię mamuś

Trzeba przyznać, że zdjęcia z sesji są niezwykle urocze, a macierzyństwo wyjątkowo służy ekspertce ślubnej, która u boku synka zdecydowanie rozkwita.

Zobacz: Izabela Janachowska w ostatniej chwili zmieniła datę chrztu swojego ślicznego synka! Dzięki temu gwiazda nieźle zarobi!

Zobacz: Tylko królewskie dzieci miały taki wózek jak syn Izabeli Janachowskiej! Na to cudo na kółkach mogą pozwolić sobie jedynie milionerzy!

Zobacz: Piękna Izabela Janachowska dwa miesiące po porodzie narzeka na trudy macierzyństwa! Pokazała się na zdjęciu ledwo żywa! „Mały ma trudny czas”!


Izabela Janachowska - zdjęcie z synkiem

Izabela Janachowska - zdjęcie z synkiem

Janachowska2
janahcowska1

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×