Szukaj

Izabela Janachowska wyprawiła baby shower! Kolor dekoracji mówi wszystko o płci dziecka – syn czy córka?

Izabela Janachowska jest już po baby-shower! Chociaż przyszła mama nie pochwaliła się tym wydarzeniem na Instagramie, ubiegły ją przyjaciółki. Dzięki kolorystyce wystroju łatwo można wywnioskować, że gwiazda urodzi syna.
Izabela Janachowska - baby shower

Izabela Janachowska jest w ciąży. Ekspertka ślubna radosną nowinę o tym, że zostanie mamą, przekazała na swoim Instagramie styczniu, kiedy to opublikowała urocze zdjęcie z mężemKrzysztofem Jabłońskim:

Wiosną tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3 – pisała wówczas Izabela.

Termin szczęśliwego rozwiązania zbliża się więc wielkimi krokami. Niedawno przyszła mama uczestniczyła w baby shower, czyli w przyjęciu zorganizowanym przez jej przyjaciółki na cześć maluszka. Z racji tego, że Izabela na świecie powita syna, podczas imprezy dominowały niebieskie dodatki.

Nie brakowało balonów, świeczek, babeczek, a nawet dużego tortu w “chłopięcym” tym odcieniu. Przyjaciółki przyszłej mamy przygotowały dla niej upominki i życzenia, które składały także w sieci.

Natalia Jakuła na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, w opisie do którego życzy Janachowskiej życzy wszelkiej pomyślności:

Pomyślnego rozwiązania i najcudowniejszego synka @izabelajanachowska #babyshower #blue #party #girls #beautiful #synek #przyszlamama #momtobe.

W ten sposób wydało się, że Izabela dopasowała się do wyglądu sali. Ubrana w niebieską suknię z głębokim dekoltem wyglądała fenomenalnie. Wam też się podoba?

Zobacz: Izabela Janachowska z pięknym ciążowym brzuszkiem wdzięczy się do obiektywu. Takiej sesji nie miała nawet Kim Kardashian!

Zobacz: Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka! Zrobiła to w niezwykle oryginalny sposób [WIDEO]

Zobacz: Izabela Janachowska bała się, że ciąża zaszkodzi jej małżeństwu. “Bałam się, że to będzie zmiana na gorsze” [WIDEO]


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×