Iza Miko zaczęła morsowanie od dużej wpadki. W porę się opamiętała. To ostrzeżenie dla wszystkich entuzjastów

Izabella Miko dołączyła do gwiazd, które morsują. Aktorka zrelacjonowała swoją pierwszą kąpiel w lodowatej wodzie. Zaliczyła niezły false start.

Izabella Miko już jako dziecko zaliczyła debiut przed kamerami. Po ukończeniu siedmiu lat, zagrała w filmie Pan Kleks w kosmosie. Aktorstwo ma we krwi, gdyż jest córką pary aktorskiej Grażyny Dyląg–Mikołajczak i Aleksandra Mikołajczaka. Gwiazda regularnie otrzymywała propozycję udziału w kolejnych produkcjach. Kiedy miała 15 lat, wraz ze swoją mamą poleciała do Stanów Zjednoczonych, na zaproszenie amerykańskiego choreografa. Uczyła się tańca w szkole baletowej w Nowym Jorku, a także uczęszczała do Instytutu Teatralnego i Filmowego. Ze względu na kontuzję, musiała przerwać dalsze treningi taneczne.

Gwiazda przez wiele lat pojawiała się w amerykańskich filmach i serialach. Przełomowym momentem okazał się dla niej występ u boku Tyry Banks, Piper Perabo oraz Marii Bello w filmie Wygrane marzenia. Wkrótce kolejne propozycje posypały się jej jak z rękawa. Zagrała w takich produkcjach jak: Step Up: All in, Starcie tytanów czy Dom Usherów. Iza w 2009 roku wróciła do Polski. W tym czasie wystąpiła w programach rozrywkowych – Azja Express oraz Twoja teraz brzmi znajomo. 40-latka jakiś czas temu ponownie zamieszkała w Stanach Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Los Angeles, jednak sylwestra spędziła w Polsce.

Izabella Miko zaczęła morsować. Zaliczyła wpadkę

Izabella Miko jest niezwykle pogodną osobą. Swoim humorem zaraża na Instagramie, gdzie śledzi ją blisko 130 tysięcy osób. To właśnie tam gwiazda zrelacjonowała swoją przygodę z morsowaniem. Aktorka wraz ze swoim bratem i szwagierką, zanurzali się w jeziorze w Sulejówku:

Moja pierwsza kąpiel w lodowatej wodzie, co zresztą wyraźnie słychać. Dziękuję szczególnie mojemu bratu i mojej szwagierce za pomoc i niepozwolenie mi na to bym… umarła i takie tam. Przepraszam za te wszystkie krzyki. Myślę, że krzyczę zawsze, gdy moje ciało doświadcza czegoś niezwykłego. Może pewnego dnia będę w stanie nad tym zapanować.

Gwiazda opisała, jakie odczucia jej towarzyszyły po wejściu do wody. Wbrew pozorom nie były to niskie temperatury, chociaż to one miały wpływ na to:

Uczucie, które czujesz, to wcale nie zimno. To jak palący ból i całkowita niezdolność do poruszania nogami. Po seansie w saunie weszłam po raz drugi! Kto chce spróbować ze mną jako następny?

Miko zaliczyła jednak mały false start. Kiedy wchodziła już do wody, nagle zatrzymała ją szwagierka. Kobieta przypomniała Izie o nałożeniu rękawiczek.

Jesteście fanami Izabelli Miko?


Izabela Miko morsuje

Izabela Miko morsuje

Izabela Miko morsuje

Izabela Miko morsuje

Izabela Miko morsuje

Izabela Miko morsuje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×