Iza Miko szokuje kontrowersyjnym nagraniem. Pokazała jak okadza swoją waginę

Iza Miko okadza waginę

Iza Miko okadza waginę

Iza Miko okadza waginę

Iza Miko jest uroczą, dosyć emocjonalną i naturalną dziewczyną, którą mogliśmy lepiej poznać w programie Azja Express, w którym dzielnie pokonywała trudności w przesympatycznym duecie z Leszkiem Stankiem. Iza od wielu lat jest ambasadorką ekologicznego stylu życia i często zachęca i namawia swoich fanów do życia bardziej w zgodzie z naturą.

Ostatnio na jej Instagramie pojawił się frapujący filmik, na którym aktorka pokazuje fanom jak się odświeżyć bez użycia wody, za to za pomocą kadzidła z białej szałwii:

Brałeś dzisiaj prysznic oczyszczający ze złej energii?  Nie? Cóż, w takim razie możesz śmierdzieć. Śmierdzieć „złymi wibracjami”. Weź trochę szałwii i przeprowadź zabieg oczyszczający! To naprawdę świetnie działa. Jeśli czujesz się jak gówno, to może być energia, którą masz wokół siebie i okadzanie szałwią może pomóc. Podziel się tym z tymi którzy potrzebują pozbycia się smrodu złej wibracji! 

Na nagraniu Iza demonstruje jak dokładnie przeprowadzić okadzanie:

Wdychajcie, okadzajcie sobie pachy, okadzajcie punkty wejścia do waszego ciała i zdecydowanie okadzajcie waginę! Okadzajcie gdziekolwiek się coś dzieje, w mojej co prawda jest mały ruch, ale lepiej się zabezpieczyć niż potem narzekać. 

Iza, ekologia super, ale może mniej zwierzeń?

iza miko okadza się szałwią

iza miko okadza się szałwią

iza-miko2

 


Iza Miko okadza waginę dymem ze świecy

Iza Miko okadza waginę dymem ze świecy

iza miko okadza się szałwią

iza miko okadza się szałwią

iza-miko-3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×