Iza Małysz nie zamierzała się smucić po przegranej w „TZG”. Po wyjściu ze studia paparazzi przyłapali ją w… monopolowym. Nieźle zaszalała z trunkami

Iza Małysz

Iza Małysz

Iza Małysz odpadła z Tańca z Gwiazdami. Udało jej się dotrzeć do 4. odcinka lubianego przez widzów programu. Po wyjściu ze studia przyłapali ją paparazzi. Postanowiła umilić sobie ten trudny wieczór kilkoma procentami. 

Iza Małysz była jedną z uczestniczek nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Udział w tanecznym show stał się dla niej prawdziwą odskocznią i furtką do sławy. Już od pierwszego odcinka zyskała grono wiernych sympatyków. Na widowni w każdy poniedziałek kibicował jej także mąż, który był jej najwierniejszym fanem.

W jednym z wywiadów przyznała nie raz, że już wcześniej miała propozycje udziału w programie, jednak do tej pory nie podejmowała tego wyzwania. Zdanie zmieniła dopiero w tym roku. Kilka tygodni temu przeniosła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła treningi do show pod czujnym okiem Stefano Terrazzino. Wiele osób widziało w niej czarnego konia tej edycji. Tym bardziej że tańczyła u boku wielokrotnego zdobywcy Kryształowej Kuli.

Iza Małysz po przegranej postanowiła świętować

W ostatnim odcinku show Iza razem ze Stefano zaprezentowali tango, które niezbyt przypadło do gustu jurorom. Iwona Pavlovic była bardzo surowa w swojej ocenie:

Dla mnie kompletnie na nie. Jeśli celem tego tańca było, żebyś była sztywna, to się udało. Póki Stefano cię trzymał, było dobrze. Jak Stefano cię puszczał, znikałaś – mówiła.

Para została oceniona jedynie na 26 punktów. Chociaż nie była to ostatnia lokata, to głosy widzów przeważyły o tym, że pożegnali się z show. Iza tuż po przegranej nie ukrywała, że jest jej trochę smutno, ale bardzo cieszy się, że wróci już do domu i rodziny. Po zakończeniu programu czekali na nią mąż i córka. Adam nie ukrywał, że jest dumny z żony i że był to dla niej niezwykle trudny czas.

Cieszę się, że żona przeżyła tę przygodę, bo dla niej to przede wszystkim powinna być przygoda. Wyrwała się z domu, zrobiła krok do przodu. Czasem w bólu, czasem w cierpieniach, ale najważniejsze jest, że zrobiła coś zupełnie innego dla siebie. Tęskniła za domem. Tęskniła za codziennością. Ale myślę, że też zatęskni za Tańcem z Gwiazdami, bo to jest jakaś przygoda i na pewno zostanie w jej sercu – mówił Małysz w rozmowie z Jastrząb Post.

Tuż po wyjściu ze studia rodzina Małyszów została przyłapana przez paparazzi. Iza obładowana pluszakami i kwiatami udała się do samochodu. Po drodze do domu zatrzymała się na stacji benzynowej, gdzie kupiła kilka napojów wyskokowych.

Na okładce dziennika Fakt znalazło się zdjęcie, na którym widać Izę trzymającą w rękach dwa wina oraz zgrzewkę piwa. Widać, że tego wieczoru nie zamierzała spędzić na smutno i uczciła go wspólnie z najbliższymi.

Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.


Iza Małysz - screen okładki Fakt 22 września 2021

Iza Małysz - screen okładki Fakt 22 września 2021

Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taaa i zaraz w eterze wszystkie plotkarskie portale zagrzmią że alkoholiczka i jeszcze przypomną sobie jakis incydent ze studniówki pani Izy i powiedzą ze czas się leczyć..tak jsk tp bylo w przypadku pani Beaty. Jeden incydent nakrecil tak spiralę domyslów wymyslow i dociekań ze jakaś przypomniala sobie jakis incydent oani Beaty sprzed….20 lat i w ten sposób tylko na podstawie tych dwoch wydarzeń okrzyknięto wokalistkę alkoholikiem..moze wiec „jaszczomp” nie publikuje takich newsow jak ten bo zaraz lawina ruszy…

 • Niezwykła pisze:

  I bardzo dobrze, winko jest smaczne

 • Gość pisze:

  Wstyd paparazzi, hieny, żeby człowiek nie mógł spokojnie kupić flaszkę, tylko zaraz na pierwsze strony brukowców.

 • Gość pisze:

  Wstyd paparazzi, hieny, żeby człowiek nie mógł spokojnie kupić flaszkę, tylko zaraz na pierwsze strony biurowców.

 • Gość pisze:

  Jest dorosła wolno jej !

 • doris pisze:

  Co to kogo obchodzi ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×