Iza Kuna została wyrzucona z hitowego serialu. „Przez szczerość straciłam pracę”. Poszło o skandaliczne warunki

Izabela Kuna

Izabela Kuna

Izabela Kuna wspomina swoje serialowe poczynania. Zdradziła, że zakończono jej wątek w pewnej produkcji po tym, jak postanowiła się odezwać. 

Izabela Kuna zadebiutowała w 1995 roku w serialu Fitness Club. Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Epizodycznie pojawiała się w takich produkcjach jak: Na dobre i na złe, M jak miłość czy Daleko od noszy. Wkrótce jej kariera nabrała tempa. Zagrała w wielu filmach oraz równoległe występowała w teatrze.

Aktorka chętnie bierze udział w akcjach społecznych. W 2010 roku zdecydowała się na rozbieraną sesję do albumu fotograficznego, który powstał w ramach kampanii antynowotworowej. W tym samym roku wydała również swoją pierwszą książkę pt. Klara. Druga natomiast pojawiła się w maju bieżącego roku. Na swoim koncie ma jeszcze jeden ogromny sukces. U boku Chucka Norrisa wystąpiła w reklamie Banku Zachodniego WBK.

W życiu prywatnym od lat jest szczęśliwą żoną uznanego lekarza Marka Modzelewskiego. W 2009 roku na świat przyszedł ich syn Stanisław. Para wychowywała również wspólnie dorosłą już córkę Izy z jej poprzedniego związku.

Izabela Kuna została wyrzucona z serialu

Aktorka w rozmowie z Żurnalistą zdradziła, że jest osobą bezpośrednią i nie owija w bawełnę. Za swoją szczerość przyszło jej słono zapłacić:

Przez szczerość straciłam pracę. Niespecjalnie żałuje, ale tak zdarzyło się, przez to, co powiedziałam, albo przy jakichś rzeczach, że nie było co grać i chciałam przedyskutować, że może coś i potem już tego nie dostałam.

Izabela po chwili kontynuowała. Okazuje się, że pewnego razu stanęła w obronie ekipy. To skutkowało wypowiedzeniem:

Wydawało mi się, że cała ekipa nie może pracować tyle godzin, w takich warunkach, to było kilkanaście lat temu i potem już byłam relegowana z kolejnej części. Śmiać mi się chce, jak o tym mówię i wtedy też nie przeżywałam tego, bo wydawało mi się, że dobrze robię. To było z piętnaście lat temu. Może nawet mniej.

Według faktów, które podała Izabela, wychodzi na to, że chodzi o serial Na Wspólnej, w którym grała w latach 2003-2007. Żałujecie, że jej wątek się zakończył?

Cała rozmowa Żurnalisty z Izabelą Kuną poniżej.


Lepsza połowa - Izabela Kuna

Lepsza połowa - Izabela Kuna

Izabela Kuna

Izabela Kuna

Izabela Kuna

Izabela Kuna

Komentarze

  • Monika pisze:

    Jeśli to NA WSPOLNEJ to nie żałuję że nie ma Pani Izy bo potrafi dużo więcej niż wymaga gra w takim serialu. To fantastyczna aktorka

  • Gośćmisia pisze:

    Co to za bzdury wypisujesz,myślisz czy to tylko niekontrolowany slowotok kretyna?

  • Gość pisze:

    Taki live jak mlny innych w tym kraju to wina czarnych okularów o to źycie kur..wskie miej do siebie pretensje inni chcieli pomóc 2zł/h za kak..łó i obiad gratis a pora na ślub za zanzi kena i barbi od zerówki i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×