Iza Janachowska nową sesją ucina medialną aferę wokół swojej rodziny. Pod zdjęciem z mężem pojawiła się mocna deklaracja

Iza Janachowska

Iza Janachowska

Iza Janachowska toczy osobisty spór z Pauliną Smaszcz na oczach fanów. Jej najnowsze zdjęcia pokazują, jaki ma stosunek do afery dotyczącej jej małżeństwa. Pojawił się wymowny podpis. 

Iza Janachowska tuż po tym, jak zakończyła pracę na planie 13. edycji Tańca z Gwiazdami udała się razem z mężem i synkiem na zasłużony urlop. Rodzinny czas został jednak zachwiany przez sporą aferę z udziałem Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego postanowiła wypowiedzieć się publicznie na temat. Izy i jej małżeństwa z  milionerem Krzysztofem Jabłońskim, uderzyła też w synka pary.

Co to są za ekspertki? (…) Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – zasugerowała – powiedziała Paulina w podcaście Anny Zejdler.

Prowadząca TzG i mama trzyletniego Chrisa nie miała zamiaru przemilczeć tych słów i natychmiast wystosowała długi post skierowany do oponentki, który pojawił się na Instagramie.

Rozumiem, że każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga – może dla niektórych szok, ale z miłości. Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisałaś mi SMS-a: „Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów?” Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym? – pisała Iza.

W wymianę zdań włączył się też Krzysztof Jabłoński, który wsparł swoją żonę i zarzucił Paulinie kłamstwo. Teraz małżonkowie postanowili udowodnić, że za nic mają słowa byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Iza Janachowska z mężem w romantycznej sesji zdjęciowej

Iza, Krzysztof i mały Chris odpoczywają obecnie na Seszelach i od kilku dni zachwycają internautów pięknymi zdjęciami z urlopu. Nie zabrakło pięknej sesji z synkiem, a teraz na Instagram trafił romantyczny kadr z mężem. Wygląda na to, że nawet przykre komentarze nie są im w stanie zepsuć tych magicznych chwil.

Sami jesteśmy jedynie kroplą. Razem tworzymy ocean – podpisała zdjęcie.

Fani natychmiast ruszyli z ciepłymi słowami, ale sporo wsparcia Iza i Krzysztof dostali również od gwiazd.

 • Miłych wakacji Kochani i nie dajcie się rozproszyć – napisał Krzysztof Ibisz.
 • Cudownego wypoczynku Wam życzę – Gosia Andrzejewicz.
 • Najlepiej – Kajra.

Wygląda na to, że nic nie jest w stanie zepsuć im humorów. Więcej zdjęć w naszej galerii.


Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Jabłoński odpowiadają Smaszcz

Izabela Janachowska i Jabłoński odpowiadają Smaszcz

Komentarze

 • GośćAnia pisze:

  Cieszcie się sobą , życzę zdrówka dla całej rodzinki . A my tu poczekamy aż Paulinę zamkną w psychiatryku 😄

 • Gość pisze:

  Same lizusy 🤦oj jaki krisrka piękne imię , oj jaka Izunia piękna oj jojoj tylko bądź co bądź wzięła męża innej kobiety i to jest cudzołóstwo a bezczelnie włazila do kościoła robić dekoracje. Cwana dziewucha. A wszystkim głupim dziewuchom które wchodzą jej w dupę życzę więcej rozumu.

 • Gość pisze:

  Jesteście super i Chrisek jest cudowny. Dla mnie to też dziwne imię ale Pani kiedyś mówiła dlaczego takie imię więc zrozumiał,a po za tym co komu do domu jak dom nie jego. Każdy daje dziecku na imię jak chce i się nie tłumaczy, i jest dobrze,więc Pani też nie musi. To Państwa decyzja i innym nic do tego. Życzę i pozdrawiam.

  • Janusz pisze:

   Klękajcie narody ta pani i ten pan żenada ,ta Iza musi być tak zakompleksiona i przez to ometkowana,wyglada jak idź po wino .serio

 • Aga pisze:

  Uważam, że to co teraz dzieje się w mediach i na salonach, to jest jedna wielka żenada. Strasznie zepsuci ludzie, wielcy celebryci.
  Wychodzą dużo i małomiasteczkowe kompleksy.
  Brak słów…

  • Gość pisze:

   Na pewno nie małomiasteczkowe kompleksy. W małych miasteczkach ludzie jeszcze są zdrowi moralnie i normalni. Zepsucie idzie z dużych miast.

 • Gość pisze:

  syna obdarowuje calusem tata ale zonie policzko nastawil 🙂

 • GośćKajetan pisze:

  Po co się chwalicie każdym głupstwem. Zbrzydła Pani. Usta coś za parówkowate. Może wody oceanu pomogą odzyskać rozum

 • Gość Inka pisze:

  Strasznie się Pani zeszpeciła z tym powiększaniem ust itd. Ale jak się ma mężowskie pieniądze to i tak można. Kiedyś Pani była normalna..

 • Rodzic pisze:

  Czy w tym oceanie jest miejsce dla dziecka p. Krzysztofa z poprzedniego związku ???? Coś cichutko !!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×