Iza Janachowska pokazała, jakie atrakcje na wakacjach zapewnia obsługa luksusowego hotelu. Jej synek oszalał z radości, gdy to zobaczył

Iza Janachowska

Iza Janachowska

Iza Janachowska od kilku dni skrzętnie relacjonuje fanom swój pobyt na Seszelach. Prowadząca TzG pokazała, jak dba o nich obsługa luksusowego hotelu. Na takie atrakcje stać nielicznych. Synek gwiazdy bardzo się ucieszył.

Iza Janachowska w ostatnim czasie przeżyła sporo stresu. Gwiazda została bohaterką medialnej afery z udziałem Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego skierowała pod jej adresem kilka niemiłych komentarzy. W wywiadzie wspomniała między innymi o synu i mężu tancerki.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – mówiła o Izie i jej małżeństwie.

Ta nie miała zamiaru pozostać obojętna na przykre słowa. Dodała w sieci dłuższe oświadczenie, w którym pokusiła się nie tylko o obszerną odpowiedź, ale też ujawniła treść prywatnej korespondencji ze Smaszcz.

Rozumiem, ze każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga – może dla niektórych szok, ale z miłości. Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisałaś mi SMS-a: „Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów?” Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym? – pisała Iza w sieci.

Cała afera rozgrywała się w momencie gdy, Iza razem z mężem i synkiem wybrali się na zagraniczne wakacje na Seszele.

Iza Janachowska pokazała, jak wyglądają jej posiłki na wakacjach

Iza nie pozwoliła, aby medialna wymiana zdań z oponentką zepsuła jej czas z mężem i synkiem. Zamiast skupiać się na słownej przepychance, poświęca czas rodzinie. Do sieci na bieżąco wrzuca relacje z rajskich wakacji na Seszelach. Dzisiaj pochwaliła się jak wyglądają posiłki w luksusowym hotelu. Razem z małym Chrisem zjedli śniadanie w basenie. Taca pełna smakołyków dosłownie do nich przypłynęła.

Śniadanie podano – napisała.

Synek gwiazdy, gdy zobaczył tacę pełną przynosi nie ukrywał swojej radości. Chris ze smakiem zajadał kolejne smakołyki i widać, że taka forma posiłku bardzo mu się spodobała. Trzeba przyznać, że na takie luksusy stać nielicznych. Więcej zdjęć, które pokazała Iza znajdziecie w naszej galerii.


Iza Janachowska na Seszelach

Iza Janachowska na Seszelach

Iza Janachowska na Seszelach

Iza Janachowska na Seszelach

Iza Janachowska na Seszelach

Iza Janachowska na Seszelach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×