Iza Janachowska i jej świąteczna sesja z synem. Słodko i rodzinnie. Ale to, co ma na sobie dziwi już bardziej

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska opublikowała zdjęcia z synem. Razem z niespełna dwuletnim Christopherem pozują przy ogromnej choince otoczonej prezentami. Fotografie rozczuliły internautów. Są piękne.

Gwiazdy od wczoraj zasypują internautów rozkosznymi fotografiami z domowego zacisza. Pokazują ustrojone choinki, imponujące dekoracje i bliskich. Chętnie publikują kadry z dziećmi. Tym razem pamiątkowym zdjęciem ze swoją pociechą przy drzewku podzieliła się Izabela Janachowska.

Prezenterka przyzwyczaiła fanów do pięknych ujęć. Jej fotografie z wakacji cieszą się ogromną popularnością w internecie. Nie inaczej jest ze świąteczną sesją – już drugą, w której udział wziął mały Christopher.

Izabela Janachowska z synem w świątecznej sesji. Kusi zgrabnymi nogami

Święta w domu Izabeli Janachowskiej upływają w rodzinnej atmosferze. Bizneswoman czas Bożego Narodzenia spędza z mężczyznami swojego życia, a z jednym z nich przygotowała dla fanów niespodziankę. Wzięła udział we wspólnej, przeuroczej sesji.

Gwiazda usiadła na środku ogromnego salonu przed choinką ozdobioną w czerwono-złote bombki, wokół której stoi mnóstwo paczek z prezentami dla domowników. Iza ku zaskoczeniu wielu pozuje bez spodni. Ma na sobie gruby sweter, ale nie zabrakło też świątecznych akcentów w postaci zimowych, czerwonych skarpet i opaski z czapeczką św. Mikołaja. Podobny detal możemy zauważyć na głowie Christophera.

Janachowska zwróciła uwagę na wyjątkowość tegorocznego Bożego Narodzenia. Przy okazji streściła, w jakiej atmosferze powstawała jej sesja z synkiem:

To pierwsze takie święta! Nigdy nie zapomnę tej radości i tych wygłupów pod choinką! A jak Wam mija Boże Narodzenie? Brzuszki pełne? – napisała.

Wcześniej była tancerka Tańca z gwiazdami opublikowała nagranie wideo z życzeniami dla internautów obserwujących jej profil. W krótkim filmiku całe show kradną jej zgrabne nogi.

Wesołych świąt! W tym wyjątkowym czasie życzę Wam przede wszystkim spokoju w sercu i radości płynącej ze spędzania czasu z bliskimi. Niech omijają Was troski i problemy. Niech spełnią się Wasze marzenia i plany.

Świąteczne kadry z Izabelą i Christopherem rozczuliły fanów gospodyni programów TVN Style. Jest magicznie, rodzinnie i kolorowo.


Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×