Szukaj

Tir staranował samochód Iwony Węgrowskiej. Gwiazda jechała z córeczką. W jakim są stanie?

Iwona Węgrowska - wypadek

Iwona Węgrowska - wypadek

Iwona Węgrowska miała wypadek - w drodze na wakacje z mamą i pięcioletnią córeczką. O mały włos nie doszło do tragedii.

Iwona Węgrowska w polskim show-biznesie zaistniała w 2004 roku, kiedy to wzięła udział w piątej edycji kontrowersyjnego reality show Bar. Wówczas piosenkarka pierwszy raz zaprezentowała światu swoje oszałamiające wdzięki, którymi zachwyciła, zdobywając licznych fanów. Wydała trzy solowe płyty. Ma też dosyć burzliwe życie osobiste, o którym rozpisują się liczne portale plotkarskie.

Węgrowska przez dziewięć lat była związana z kompozytorem Andrzejem Mrowcem, następnie w 2013 w Las Vegas poślubiła naukowca i producenta muzycznego Krzysztofa Madeyskiego, swój związek para zalegalizowała także w Polsce, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko rok. Z Maciej Marcjanikiem, Iwona ma 5-letnią córeczkę Lilię.

Właśnie podczas podróży z dziewczynką doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

Iwona Węgrowska miała wypadek

Iwona Węgrowska niedawno przeżyła chwile grozy. W drodze na wakacje z mamą i pięcioletnią córką spotkało ją niebezpieczne zdarzenie. Rodzinny wyjazd o mały włos nie zakończył się tragedią, o czym poinformowała na swoim Instagramie, ale też w rozmowie z Super Expressem. Powiedziała, że podczas podróży tir wjechał w jej samochód.

Niedawno Węgrowska wydała nowy singiel Niegrzeczna. Zamierzała go promować w nadmorskich stacjach radiowych. W drodze, kiedy zjeżdżała na parking, tir nagle zaczął cofać wprost na nią.

Wjeżdżając na parking, jechałam za tirem. Ale on nagle zaczął cofać! Ja nie miałam tej możliwości, bo za mną też było już kolejne auto. To były sekundy. Ten tir w nas wjechał! Gdybyśmy akurat wysiadały z auta, tir by nas zmiażdżył – powiedziała SE.

Na drodze podczas podróży nie działo się nic niebezpiecznego, a na parkingu o mały włos nie doszłoby do tragedii.

Na drodze nic się nie działo, a na parkingu można zginąć – dodała celebrytka.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kierowca tira przyznał się do winy i przeprosił. Sprawę załatwiono polubownie. Ucierpiał w zasadzie na szczęście tylko samochód Węgrowskiej, ale strachu najadła się cała jej rodzina.

 


Iwona Węgrowska miała wypadek

Iwona Węgrowska miała wypadek

Iwona Węgrowska miała wypadek

Iwona Węgrowska miała wypadek

Iwona Węgrowska miała wypadek

Iwona Węgrowska miała wypadek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×