Szukaj

Ciężarna Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody. Widać już zarys brzuszka, a ona wygląda kwitnąco

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska, pierwszy raz od ogłoszenia, że jest drugi raz w ciąży, pojawiła się na pokazie mody i zaśpiewała swój nowy singiel. Jak wyglądała?

Gwiazdy wzięły udział w 7. charytatywnym pokazie mody Gwiazdy Dzieciom, który ponownie gościł na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. To było prawdziwe święto mody i niezwykła okazja spotkania ulubionych artystów.

Pojawili się tam między innymi: Edyta Herbuś, Michalina Sosna, Tatiana Sosna Sarno, Monika Zamachowska, Paulina Koziejowska, Agata Steczkowska, Anna Powierza, Karolina Pilarczyk, czy Agnieszka Kaczorowska. Podczas wydarzenia premierę miał singiel Iwony Węgrowskiej Nie potrafię kochać mniej, a sama wokalistka pojawiła się po raz pierwszy publicznie od czasu ogłoszenia drugiej ciąży. Jak wyglądała?

Ciężarna Iwona Węgrowska na pokazie mody. Zdjęcia

Iwona Węgrowska ostatnio często znowu pojawia się w kolorowej prasie. Niedawno wydała singiel Niegrzeczna, teraz szykuje się do kolejnego, który ma pojawić się już 23 sierpnia w sieci – Nie potrafię kochać mniej (Niebo Damy). Pochwaliła się także spektakularną metamorfozą i zafundowała sobie afro loki. To nie jest koniec rewolucji w jej życiu, bo włąśnie ogłosiła drugą ciążę.

W rozmowie z Pudelkiem wyjawiła, że spodziewa się dziecka. Udostępniła portalowi zdjęcia, na których w krótkiej spódniczce, w nowej fryzurze, obejmuje brzuszek. Ojcem dziecka jest Maciej Marcjanik.

To wczesna ciąża i muszę szczególnie teraz na siebie uważać – wyznała – Z pracy nie rezygnuję. 23.08 wychodzi kolejny singiel, „Nie potrafię kochać mniej (Niebo damy)”.

Dzisiaj zachwycała wyglądem podczas pokazu mody, na którym po praz pierwszy zaśpiewała wspomniany utwór. Była bardzo wzruszona i wdzięczna, że mogła się pojawić na imprezie.

Jestem wdzięczna Hannie Głowackiej za to, że od lat myśli o innych, o słabszych, potrzebujących zarówno dzieciach jak i naszych braciach mniejszych. Zawsze odpowiadam na jej zaproszenie, bo jej wielkie serce jest przykładem, że chcieć to móc. A co tu dużo mówić bawiłam się świetnie, moja córeczka Liliana też chodziła po wybiegu i przy okazji mogłyśmy troszeczkę pomóc – mówiłą Węgrowska.

Iwona prezentowała się świetnie w przygotowanych dla niej stylizacjach, a zdjęcia, które możecie obejrzeć w naszej galerii, są potwierdzeniem, że rzeczywiście świetnie się bawiła.


Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×