Iwona Węgrowska przerywa trudny czas. Wyskoczyła do fryzjera i zrobiła sobie pasemka: „Coś innego, coś nowego”

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska ma za sobą trudny czas, jednak zdecydowała się go przerwać. Chcąc poprawić sobie humor, postanowiła wyskoczyć do fryzjera. Właśnie pochwaliła się odważną metamorfozą. Już nie ma czarnych włosów.

Iwona Węgrowska po raz pierwszy na scenie pojawiła się w 2004 roku, gdy została wokalistką zespołu Abracadabra, z którym wydała dwa albumy. Po tym, jak w 2007 roku grupa się rozpadła, wokalistka postanowiła rozpocząć karierę solową. Wydała w tym czasie dwa albumy studyjne: Iwona Węgrowska oraz Dzielna. Na każdym krążku gościnnie pojawiali się inni wokaliści, tacy jak: Piotr KupichaPiotr Rubik czy Magda Femme.

Węgrowska niejednokrotnie pojawiała się na okładkach kolorowej prasy. Otwarcie opowiadała o swoim życiu osobistym. Wielokrotnie ujawniała detale, które dotyczyły jej związku czy macierzyństwa. W przeszłości zaliczyła kilka skandali, kłócąc się z Marcinem Tyszką czy Joanną Horodyńską.

Lata świetności Iwony minęły, jednak nadal ma wierne grono fanów, którzy z uwagą śledzą jej codzienność na Instagramie. Jeszcze wczoraj współczuli jej, ponieważ za tęczowy most odszedł jej ukochany pies. Gwiazda stara się sobie radzić ze smutkiem i dla poprawy humoru wybrała się do salonu fryzjerskiego. Przeszła niemałą metamorfozę.

Iwona Węgrowska zmieniła fryzurę przed sylwestrem

Mijający rok nie był dla Iwony zbyt łaskawy. Pod koniec lata poinformowała media, że jest w ciąży. Na Instagramie chwaliła się zdjęciami, na których widoczny był zaokrąglony brzuszek. W jednym z opisów zdradziła, że od dawna starała się zajść w ciążę i jej modlitwy w końcu zostały wysłuchane.

Niestety jej radość nie trwała zbyt długo. Dwa tygodnie później piosenkarka przekazała, że „serce jej nienarodzonego dziecka przestało bić”. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o swoim dramacie:

Nie życzę tego żadnej kobiecie. Największemu wrogowi. Stracić ciążę w tak zaawansowanym momencie. Jest to bardzo przykre. Nie chcę po raz czwarty przechodzić poronienia. Te pierwsze dwa były na wczesnym etapie. Organizm sam się oczyszczał.

Podobno czas leczy rany i wszystko na to wskazywało, jednak na gwiazdę wczoraj spadł kolejny cios. Iwona pożegnała ukochaną suczkę, Maję, która była z nią od 13 lat. O tym, że pożegnała ukochanego pupila, poinformowała na Instagramie:

Odeszła nasza Maja. Żal w sercu i wielki smutek. Była wyjątkowa. 13 lat z nami. Bardzo ją kochaliśmy.

Wiele kobiet chcąc poradzić sobie ze smutkiem, decyduje się na zmiany. Tak też zrobiła Węgrowska, która wybrała się do fryzjera. Chwilę po tym, jak wróciła odmieniona, na Instagramie opublikowała zdjęcie i na jaw wyszło, że zafundowała sobie efektowne pasemka:

Jak Wam się podoba mój nowy kolor włosów? Jasny brąz z pasemkami?
Coś innego, coś nowego . Pewnie wrócę do ciemnego ,ale na razie potrzebowałam zmiany na jakiś czas.

Trzeba przyznać, że piosenkarka w nowym kolorze wygląda jak zupełnie inna osoba. Tak też twierdzą jej fani, którzy nie szczędzą jej komplementów:

  • Pięknie!
  • Ładnemu we wszystkim ładnie! Ślicznie wyglądasz.
  • Bardzo mi się podoba.

Iwona Węgrowska zdradziła również, że w najbliższym czasie ukaże się jej nowy singiel:

Przez choroby i szpitale nie byłam w stanie pracować. Ostatnie poprawki nad utworem w przyszłym tygodniu. I na pewno utwór będzie zagrany w Radiu. Bardzo się ucieszyłam, bo dawno mnie nie było. Utwór miał być gotowy już w listopadzie. Niestety spokojnej głowy do pracy nie miałam. Teraz dopiero sytuacja się stabilizuje. Proszę być cierpliwym, jeszcze chwilę

Jak podoba Wam się Iwona w takim wydaniu?


Iwona Węgrowska w nowej fryzurze

Iwona Węgrowska w nowej fryzurze

Iwona Węgrowska w nowej fryzurze

Iwona Węgrowska w nowej fryzurze

Iwona Węgrowska zmieniła fryzurę

Iwona Węgrowska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×