Szukaj

Iwona Węgrowska w drugiej ciąży! Radosna nowina prosto od gwiazdy, a wraz z nią odważna deklaracja

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska przekazała radosne wieści. Nowa fryzura i zbliżająca się wielkimi krokami płyta, to niejedyne rewolucje w jej życiu. Co zdradziła wokalistka?

Iwona Węgrowska ostatnio często znowu pojawia się w kolorowej prasie. Niedawno wydała singiel Niegrzeczna, teraz szykuje się do kolejnego, który ma pojawić się już 23 sierpnia w sieci – Potrafię Kochać Mniej (Niebo Damy). Pochwaliła się także spektakularną metamorfozą i zafundowała sobie afro loki. To nie jest koniec rewolucji w jej życiu. W rozmowie z Pudelkiem pochwaliła się, że niedługo czeka ja niezła rewolucja.

Iwona Węgrowska jest w ciąży

Iwona Węgrowska w polskim show-biznesie zaistniała w 2004 roku, kiedy to wzięła udział w piątej edycji reality show Bar. Wówczas pierwszy raz zaprezentowała swoje wdzięki pod pseudonimem ABRA, którymi zachwyciła zwłaszcza męską widownię, zdobywając licznych fanów. Wydała trzy solowe płyty. Ma też dosyć burzliwe życie osobiste.

Węgrowska przez dziewięć lat była związana z kompozytorem Andrzejem Mrowcem, następnie w 2013 w Las Vegas poślubiła naukowca i producenta muzycznego Krzysztofa Madeyskiego, swój związek para zalegalizowała także w Polsce, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko rok. Z Maciej Marcjanikiem, Iwona ma 5-letnią córeczkę Lilię. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie i dosyć często razem pojawiają się an ściankach.

W rozmowie z Pudelkiem Węgrowska wyjawiła, że jest w ciąży. Udostępniła portalowi zdjęcia, na których w krótkiej spódniczce, w nowej fryzurze, obejmuje brzuszek. Ojcem dziecka jest Marcjanik.

To wczesna ciąża i muszę szczególnie teraz na siebie uważać – wyznała – Z pracy nie rezygnuję. 23.08 wychodzi kolejny singiel, „Nie potrafię kochać mniej (Niebo damy)”.

Przypomnijmy, że niedawno Iwona miała groźnie wyglądający wypadek. Cofający TIR o mało nie zmiażdżył celebrytki, której samochodu nie zauważył prowadzący go kierowca, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

 


Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×