Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

Zdjęcie (1) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[1/13] Zdjęcie pobitej Ilony Felicjańskiej w kampanii Nazywam się milion (2013 rok)

Zdjęcie (2) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[2/13] Ilona Felicjańska pobita

Zdjęcie (3) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[3/13] Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu

Zdjęcie (4) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[4/13] Agata Duda i Joanna Felicjańska razem wspierają uzależnioną młodzież

Zdjęcie (5) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[5/13] Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji

Zdjęcie (6) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[6/13] Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji

Zdjęcie (7) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[7/13] Paul Montana, Ilona Felicjańska

Zdjęcie (8) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[8/13] Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Zdjęcie (9) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[9/13] Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017

Zdjęcie (10) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[10/13] Ilona Felicjańska i Paul Montana - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Zdjęcie (11) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[11/13] scena z: Ilona Felicjańska, fot. Podlewski/AKPA

Zdjęcie (12) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[12/13] scena z: Ilona Felicjańska, fot. Podlewski/AKPA

Zdjęcie (13) Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

[13/13] Ilona Felicjańska zakochana

Komentarze

×