Szukaj

Iwona Węgrowska pokazała goły brzuch i oznajmiła na Instagramie: „Jestem w ciąży, ale…”. Wczoraj na salonach pokazała piękne krągłości

Iwona Węgrowska w ciąży

Iwona Węgrowska w ciąży

Iwona Węgrowska jest w ciąży? Gwiazda na jednym z ostatnich eventów pojawiła się z zaokrąglonym brzuszkiem. Spodziewa się dziecka? Komentarz rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Iwona Węgrowska w środę wybrała się na jeden z eventów, na którym chętnie pozowała do zdjęć. Ubrała się w czarną sukienkę z głębokim dekoltem, która nie tylko podkreślała jej apetyczny biust, ale także pokazała zaokrąglony brzuszek. Czyżby gwiazda spodziewała się dziecka?

Zobacz: Węgrowska chciała wkręcić Maję Sablewską we wspólny biznes: „Nie chciała o tym słyszeć” [WIDEO]

Iwona Węgrowska komentuje ciążę. Zostanie ponownie mamą?

Plotki o rzekomej ciąży Węgrowskiej błyskawicznie obiegły kolorową prasę. Kiedy media zaczęły się zastanawiać, kiedy gwiazda potwierdzi swój stan, ta postanowiła zareagować.

Iwona Węgrowska z zaokrąglonym brzuszkiem

Węgrowska z zaokrąglonym brzuszkiem

Na swoim Instagramie pokazała filmik, na którym eksponuje płaski brzuch. W opisie zdradziła, że w żadnej ciąży nie jest.

Moi Drodzy Szanowni Państwo, jestem w ciąży ale urojonej chyba. Ten filmik nagrałam 10 min temu. Tak to jest jak ubierasz babciną bieliznę, która się zrolowała i źle ułożyła na brzuchu. A chłopaki zrobili sensację. Następnym razem jak bielizna to @gattaofficial @victoriassecret i będzie git.

Zobacz: Węgrowska pokazała swoją atrakcyjną matkę! Już wiadomo po kim celebrytka odziedziczyła urodę!

W ten sposób gwiazda raz na zawsze rozprawiła się z plotkami odnośnie drugiej ciąży, zamykając pole do wszelkich domysłów. Dodajmy, że Iwona jest już mamą. Wychowuje 4-letnią córeczkę o imieniu Lilia, która jest jej oczkiem w głowie.

Iwona Węgrowska – prezentacja okularów na lato

Iwona Węgrowska z córeczką

Zobacz: Iwona Węgrowska dla dzikiego seksu wróciła do swojego byłego partnera! Wiemy co się dzieje w ich łóżku!


Iwona Węgrowska pokazała brzuch

Iwona Węgrowska pokazała brzuch

Iwona Węgrowska z zaokrąglonym brzuszkiem

Iwona Węgrowska z zaokrąglonym brzuszkiem

Iwona Węgrowska z zaokrąglonym brzuszkiem

Iwona Węgrowska z zaokrąglonym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×