Szukaj

Iwona Węgrowska przesadziła z metamorfozą? Na jej głowie zapanował artystyczny nieład

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska postanowiła odmienić swój wygląd i wybrała się do fryzjera. Efektami podzieliła się w sieci. W afro lokach wygląda niesamowicie. Zobaczcie, czy nie przesadziła z metamorfozą?.

Iwona Węgrowska może pochwalić się imponującymi, kobiecymi kształtami. Natura obdarzyła ją też pięknymi, gęstymi włosami. Celebrytka postanowiła jednak, że chciałaby zmian w wyglądzie i padło właśnie na fryzurę. Zaszalała z metamorfozą. Czy nie przesadziła?

 

Iwana Węgrowska ma nową fryzurę

Nowa fryzura – zmiany w życiu, zwykło się mawiać. Czy metamorfoza, niemalże ekstremalna, zwiastuje nowości u Iwony Węgrowskiej?

Iwona Węgrowska w polskim show-biznesie zaistniała w 2004 roku, kiedy to wzięła udział w piątej edycji reality show Bar. Wówczas pierwszy raz zaprezentowała swoje wdzięki, którymi zachwyciła, zdobywając licznych fanów. Wydała trzy solowe płyty. Ma też dosyć burzliwe życie osobiste.

Węgrowska przez dziewięć lat była związana z kompozytorem Andrzejem Mrowcem, następnie w 2013 w Las Vegas poślubiła naukowca i producenta muzycznego Krzysztofa Madeyskiego, swój związek para zalegalizowała także w Polsce, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko rok. Z Maciej Marcjanikiem, Iwona ma 5-letnią córeczkę Lilię.

Niedawno Węgrowska wydała nowy singiel Niegrzeczna. Właśnie zajmuje się jego promocją. Niestety podczas pracy, o mały włos nie doszło do tragedii. Piosenkarka miała wypadek. Kiedy ruszyła w trasę, żeby popularyzować utwór w nadmorskich rozgłośniach, kiedy zjeżdżała na parking, tir nagle zaczął cofać wprost na nią.

Wjeżdżając na parking, jechałam za tirem. Ale on nagle zaczął cofać! Ja nie miałam tej możliwości, bo za mną też było już kolejne auto. To były sekundy. Ten tir w nas wjechał! Gdybyśmy akurat wysiadały z auta, tir by nas zmiażdżył – mówiła w SE.

Podczas całej podróży nie działo się nic niebezpiecznego, a na parkingu o mały włos nie doszłoby do tragedii.

Na drodze nic się nie działo, a na parkingu można zginąć – dodała.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kierowca tira przyznał się do winy i przeprosił. Jak widać wiele się dzieje u celebrytki.

Czyżby nowy materiał i niezbyt przyjemna przygoda spowodowały, że Iwona zaszalała u fryzjera? Węgrowska zafundowała sobie afro loki. Teraz to dopiero ma burzę włosów na głowie.

View this post on Instagram

@burza_lokow Dziękuję

A post shared by Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie) on

Jak to zwykle bywa, jedni się zachwycają, a inni uważają, że piosenkarka przesadziła. Wam jak się podoba jej nowy wygląd?


Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Iwona Węgrowska ma afro loki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×