Szukaj

Iwona Pavlović stanęła po stronie Gimpera! Jurorka tuż przed finałem raptownie zmieniła swoje zdanie

Iwona Pavlović jeszcze w piątek nie kryła swojego gigantycznego oburzenia werdyktem widzów, dzięki którym do finału Tańca z gwiazdami dostał się Gimper. Obecnie sroga jurorka zmienia swoje zdanie i jak lwica staje w obronie idola młodzieży.
Iwona Pavlović, Gimper

Iwona Pavlović, Gimper

Taniec z gwiazdami jak zawsze wzbudza wśród widzów ogromne emocje, choć w obecnej edycji raczej zabrakło prawdziwych gwiazd. Wielka bomba wybuchła ostatnio, kiedy to z programu odpadli jedyni faworyci, czyli Macademian Girl z Rafałem Maserakiem. Końcowy werdykt widzów oburzył wielu fanów programu, w tym srogą jurorkę – Iwonę Pavlović.

Okazało się, że w finałowym odcinku zatańczy Gimper, który na parkiecie radzi sobie bardzo słabo, jednak ma mnóstwo fanów, na których głosy może zawsze liczyć. To oni sprawili, że internetowy idol nastolatków zawalczy o Kryształową Kulę z Joanną Mazur i Janem Klimentem. Po piątkowym odcinku w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych głosów dotyczących Tańca z gwiazdami. Fani tanecznego show nie kryli swojego oburzenia z werdyktu. Widzowie zarzucają Gimperowi manipulację, ale przede wszystkim brak talentu tanecznego. Podobnego zdania była Iwona Pavlović, która od samego początku faworyzowała zdolną Tamarę.

Okazało się jednak, że jurorka nagle zmieniła swoje zdanie. Obecnie sroga Iwona wspiera Gimpera prosząc widzów o zaprzestanie akcji hejtującej. Na profilu Pavlović pojawił się ostry apel do widzów tanecznego show Polsatu:

Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem i na mnie i na Tomka. Odpuście sobie. „Taniec z Gwiazdami” jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moją rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego. Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak, jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie. Ani ja nie obrażam się na niego, ani on na mnie. Bardzo szanujemy się nawzajem.

Czarna Mamba dodała jeszcze swój wywód dotyczący konwencji programu, prosząc jednocześnie widzów o uszanowanie tego, że Gimper cieszy się ogromną sympatią:

W tym programie czwarty sędzia to publiczność, która głosuje tak, jak chce i takie jej prawo. Co z Wami? Wyluzujcie. W finale będzie tak, jak wypadnie po podliczeniu głosów sędziów i publiczności przed telewizorami… koniec. I nie ma znaczenia, czy to się komuś podoba czy nie. Wszyscy uczestnicy tego programu mają takie same prawa… szanujmy się. Moje wypowiedzi zawsze dotyczą samego tańca… A Asie i Tomka szanuję jako ludzi. Głosujcie, jak Wam serce podpowiada i nie hejtujcie.

Nie wiadomo czemu Pavlović tak nagle zmieniła swoje stanowisko, być może wymagała tego od niej konwencja programu. Jedno jest pewne, w finale będzie gorąco!

Komu kibicujecie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są rodzice nowego Royal baby?!


Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Gimper i Natalia Głębocka – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Natalia Głębocka, Tomasz Działowy Gimper – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Natalia Głębocka, Tomasz Działowy Gimper – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×