Gwiazda polskiego sportu już po ślubie! „Od tej pory wspólnie będziemy kroczyć ścieżką życia”

Iwona Lewandowska wyszła za mąż

Iwona Lewandowska wyszła za mąż

Iwona Lewandowska wyszła za mąż

Sezon ślubów trwa. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pobrało się wiele polskich gwiazd. Wczoraj mogliśmy podziwiać ceremonię Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Emocji nie brakowało.

Zobacz: Małgorzata Rozenek sama wyszła z wesela! Jej mąż został i bawił gości… 

Tymczasem okazuje się, że znana polska lekkoatletka także zmieniła stan cywilny. Iwona Lewandowska, bo o niej mowa, od lat spełnia się jako biegaczka długodystansowa. Mało kto wie, że ta utalentowana zawodniczka posiada stopień szeregowego w Siłach Powietrznych RP. Wielokrotna mistrzyni Polski i świata postanowiła zalegalizować związek ze swoim partnerem. Długo się tym nie chwaliła, aż w końcu pokazała zdjęcie.

Kochani!
3 września 2016 roku był przepiękny, słoneczny i zarazem zwariowany dzień! To magiczna data dla Michała i dla mnie – od tej pory wspólnie będziemy kroczyć ścieżką życia jako mąż i żona!???? Dziękuję naszym rodzicom, druhnom, drużbom, rodzinie, przyjaciołom i znajomym za świętowanie z nami tej wyjątkowej chwili!? Piękniejszej ceremonii ślubnej nie mogłam sobie wymarzyć! Przyjęcie weselne trwało do białego rana! Niesamowicie się cieszę, że mogę się z Wami podzielić tą cudowną wiadomością! Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie!?
Uściski od Pani Bernardelli (już nie Lewandowskiej) !!! – czytamy na Facebooku 

Iwonie i jej mężowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz: Wiemy, kim byli świadkowie na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana!

Iwona Lewandowska wyszła za mąż

Iwona Lewandowska wyszła za mąż fot. Facebook.com

Ślub Iwony Lewandowskiej

Ślub Iwony Lewandowskiej fot. Facebook.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×