Finalistka „Tańca z gwiazdami” urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Iwona Cichosz urodziła. Gwiazda Leśniczówki oraz finalistka Tańca z gwiazdami powitała na świcie pierwsze dziecko. Znamy płeć i imie malucha.

Iwona Cichosz w zeszłym roku wyszła za mąż. Uczestniczka Tańca z gwiazdami i jej wybranek Truls S. Yggeseth wzięli ślub 7 września 2019 roku, w dniu, w którym wypadała trzecia rocznica ich poznania. Na początku tego roku media obiegły informacje, że ich rodzina się powiększy.

Szczęśliwą wiadomość aktorka znana z Leśniczówki potwierdziła pod koniec marca. Opublikowała zdjęcie z mężem, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuchem.

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!

Przyszli rodzice w komentarzach dostali mnóstwo gratulacji. Od tamtej pory Iwona dzieliła się zdjęciami z zaokrąglonym brzuszkiem, a teraz ogłosiła, że na świecie jest już wyczekiwany maluch.

Iwona Cichosz urodziła

Iwona Cichosz kilka lat temu stanęła na parkiecie Tańca z gwiazdami i zrobiła prawdziwą furorę. Niesłysząca uczestniczka odkryła w sobie talent do tańca i szybko zyskała wielką sympatię widzów. Jej wyczyny taneczne były niesamowite, zważywszy na jej niepełnosprawność – mimo że nie słyszała muzyki, to dotarła aż do finału, w którym walkę o Kryształową Kulę  przegrała z Natalią Szroeder.

Od tamtego momentu, Miss Świata Głuchych 2016, zyskała wierną grupę fanów, którzy obserwują jej życie, którym dzieli się w sieci. To właśnie z nimi podzieliła się cudowną informacją, że jej szczęście już jest na świecie. Iwona Cichosz urodziła synka, któremu dała na imię Antoni. Maluch pojawił się na świecie 17 lipca, ale jego mama dopiero dzisiaj zdecydowała się przekazać wieści na Instagramie.

Nasze wszystko. Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 – Antoni.

Obserwujący profil Iwony Cichosz na Instagramie ruszyli z gratulacjami. Płyną z całego świata. Internauci życzą szczęśliwej mamie samych cudowności.


Iwona Cichosz urodziła synka

Iwona Cichosz urodziła synka

Iwona Cichosz ma gigantyczny brzuszek

Iwona Cichosz ma gigantyczny brzuszek

Iwona Cichosz zostanie mamą

Iwona Cichosz zostanie mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×