Finalistka „Tańca z gwiazdami” urodziła drugie dziecko! Pokazała piękne zdjęcia oraz zdradziła płeć i imię maluszka

Iwona Cichosz urodziła

Iwona Cichosz urodziła

Iwona Cichosz urodziła drugie dziecko. Pokazał pierwsze zdjęcia maluszka i zdradziła jego płeć i imię.

Iwona Cichosz przed laty zdobyła tytuł Miss Świata Głuchych 2016. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. W krótkim czasie zyskała sympatię widzów oraz odkryła w sobie talent do tańca. Rywalizację ukończyła na 2. miejscu, przegrywając o włos z Natalią Szroeder.

Cichosz odniosła sukces nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Znalazła szczęście u boku przystojnego Norwega, z którym wzięła ślub. Gwiazda i Truls S. Yggeseth powiedzieli sakramentalne tak 7 września 2019 roku. Na kilka miesięcy przed wydarzeniem zakochani ogłosili, że zostaną rodzicami. Wówczas aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie kadr z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!

Podobną informację udostępniła, gdy chłopiec pojawił się na świecie. Krótko po tym została zalana ogromną ilością pytań o to, czy Antoni słyszy. Z uwagi na to, że zarówno ona, jak i Truls są głusi, istniało ryzyko, że maluch może odziedziczyć po nich tę cechę. Gwiazda postanowiła podzielić się publicznie diagnozą lekarzy.

Antoś słyszy. Taką odpowiedź dostaliśmy od lekarzy jak badali jego słuch i póki co to faktycznie reaguje na dźwięki, na to co do niego mówimy itd.

Kilka miesięcy temu z kolei oświadczyła w social mediach, że ponownie zostanie mamą. Dzisiaj ogłosiła, że maleństwo dołączyło do rodziny.

Iwona Cichosz urodziła drugie dziecko. Płeć i imię malucha

Córeczka Iwony Cichosz przyszła na świat kilka dni temu, 8 maja, ale dopiero teraz aktorka zdecydowała się podzielić radosnymi nowinami, a także zdradziła, że jej maleństwo będzie miało na imię Klara.

Nasza piękna Klara przyszła na świat w Światowy Dzień Matki – 8 maja – napisała gwiazda.

Pod postem i uroczymi zdjęciami rodziców z malutką Klarą zaroiło się od serdeczności.


Iwona Cichosz urodziła córeczkę

Iwona Cichosz urodziła córeczkę

Iwona Cichosz urodziła córeczkę

Iwona Cichosz urodziła córeczkę

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×