Szukaj

Gwiazda „Tańca z gwiazdami” jest w ciąży! Właśnie ogłosiła cudowną nowinę i pokazała zaokrąglony brzuszek

Gwiazda TZG urodziła

Gwiazda TZG urodziła

Iwona Cichosz, głuchoniema uczestniczka Tańca z Gwiazdami oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Co napisała?

Iwona Cichosz kilka lat temu stanęła na parkiecie Tańca z gwiazdami i zrobiła prawdziwą furorę. Niesłysząca uczestniczka odkryła w sobie talent do tańca i szybko zyskała wielką sympatię widzów. Jej wyczyny taneczne były niesamowite, zważywszy na jej niepełnosprawność. Dotarła aż do finału, w którym walkę o Kryształową Kulę  przegrała z Natalią Szroeder.

Od tamtego momentu, Miss Świata Głuchoniemych 2016, zyskała wierną grupę fanów, którzy obserwują jej życie, którym dzieli się w sieci. We wrześniu została żoną Trulsa S. Yggesetha. Wzięli ślub 7 września 2019 roku, w momencie, w którym wypadała trzecia rocznica znajomości – bardzo romantycznie. Dzisiaj Iwona Cichosz potwierdziła radosną nowinę – para będzie miała dziecko.

Iwona Cichosz jest w ciąży

Na swoim Instagramie podzieliła się radosna nowiną. Opublikowała zdjęcie z mężem. W opisie oświadczyła, że nadszedł moment, że jest gotowa ogłosić światu, że zostanie mamą.

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!

Plotki, które już wcześniej pojawiły się w mediach, doczekały się oficjalnego potwierdzenia. Aktorka, która gra w Leśniczówce, podobno już poinformowała o swoim stanie produkcję. Gratulacje dla sympatycznej pary płyną z całego świata.

  • Ale cudownie. Gratulacje!
  • Wspaniałe wieści! Dużo zdrowia!
  • Gratulacje! Zdrowia życzę! – piszą internauci.

Zobacz także: Joanna Krupa po ciąży nie odzyskała idealnej sylwetki. Gwiazda zdradziła, jak walczy o powrót do formy


Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz zostanie mamą

Iwona Cichosz zostanie mamą

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×