Iwona Cichosz ogłosiła drugą ciążę. Pokazała krągłości, prosząc fanów, by trzymali za nią kciuki

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz pochwaliła się, że jest w drugiej ciąży. Pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek oraz zwróciła się do fanów ze szczególną prośbą. Jak wygląda przyszła mama?

Iwona Cichosz przed laty zdobyła tytuł Miss Świata Głuchoniemych 2016. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Niesłysząca uczestniczka w krótkim czasie zyskała sympatię widzów oraz odkryła w sobie talent do tańca. Rywalizację ukończyła na 2. miejscu, przegrywając o włos z Natalią Szroeder.

Cichosz odniosła sukces nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Znalazła szczęście u boku przystojnego Norwega, z którym zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Gwiazda i Truls S. Yggeseth powiedzieli sakramentalne tak 7 września 2019 roku. Tego dnia świętowali podwójnie, ponieważ wówczas mijała 3. rocznica ich poznania. Na kilka miesięcy przed wydarzeniem zakochani ogłosili, że zostaną rodzicami. Wówczas to aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie kadr z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!

Podobną informację udostępniła, gdy chłopiec pojawił się na świecie. Krótko po tym została zalana ogromną ilością pytań o to, czy Antoni słyszy. Z uwagi na to, że zarówno ona, jak i Truls są głusi, istniało ryzyko, że maluch może odziedziczyć po nich tę cechę. Gwiazda postanowiła podzielić się publicznie diagnozą lekarzy.

Antoś słyszy. Taką odpowiedź dostaliśmy od lekarzy jak badali jego słuch i póki co to faktycznie reaguje na dźwięki, na to co do niego mówimy itd.

Iwona Cichosz jest w drugiej ciąży

Małżonkowie wkrótce będą mieli okazję sprawdzić się w roli podwójnych rodziców. W piątkowe popołudnie Iwona ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. W mediach społecznościowych zamieściła fotografię, na której czule obejmuje wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Za kilka miesięcy będzie nas więcej – napisała.

W kolejnym akapicie zwróciła się do swoich fanów ze szczególną prośbą:

Życzcie nam tylko zdrowia, a z gratulacjami poczekajcie, aż dziecko przyjdzie na świat.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy, w których internauci zgodnie z prośbą przyszłej mamy wstrzymali się z gratulacjami.

  • Życzę Wam dużo zdrowia i spokoju! Wspaniała wiadomość!
  • Ale wieści! Dużo zdrowia dla ciebie i lokatora_ki w brzuchu!
  • Zdróweczka i dużo siły.
  • Dużo zdrówka i pięknych chwil.
  • Zdrówka dla Mamy, Bobaska i reszty rodzinki.
  • Zdrówka, oby bobas rósł dzielny i silny.

My również przyłączamy się do życzeń.


Iwona Cichosz

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz z rodziną

Iwona Cichosz z rodziną

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live a co mnie to obchodzi plus za to źe inwalidzi teź sie ruch..ją a nie tylko gadają być miało cieszą się źyciem ale mi się nie chce i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×