Polska piosenkarka i olimpijczyk z Pekinu wzięli ślub! Piękna suknia na pierwszym planie. Nie zabrakło gwiazd

Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Iwona Kompala, znana jako Ivs Alter wyszła za mąż. Panna młoda już od progu kościoła zachwycała piękną kreacją. Są pierwsze zdjęcia z uroczystości. Kim jest jej wybranek?

Iwona Kompala znana jako Ivs Alter ma 30 lat i pochodzi z Mrągowa. Od najmłodszych lat przejawiała talent wokalny, jednak po raz pierwszy swój głos zaprezentowała szerszej publiczności podczas projektu Poland why not, podczas którego wykonała utwór Debonair. Wokalistka, chcąc rozwinąć skrzydła, przeprowadziła się do Londynu, gdzie mieszkała przez rok. W Wielkiej Brytanii współpracowała z wytwórniami, w których powstały największe przeboje m.in. Rity OryKylie Minogue czy Miley Cyrus. Dzięki zawartym znajomościom obecnie współpracuje z kilkoma zagranicznymi producentami. Iwona jest również autorką powieści pt. Milion przed 30 w spódnicy.

O Ivs Alter zrobiło się głośno w 2017 roku, gdy ubiegała się o prawo do reprezentowania Polski podczas konkursu Eurowizji. Gwiazda wykonała wówczas utwór Like a Miracle, który nagrała z Paulem Gavllclem, a tekst został napisany przez Patricka Tylza.

Kompala od kilku lat jest w związku z Patrykiem Piaseckim. W sobotnie popołudnie para powiedziała sobie sakramentalne tak.

Ivs Alter wyszła za mąż. Zdjęcia z uroczystości

W sobotnie popołudnie w Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce odbył się bajkowy ślub Ivs Alter i Patryka Piaseckiego. W tym ważnym dla Iwony i Patryka dniu towarzyszyli im m.in. Aleksandra Gintrowska, Kamila Polak oraz olimpijczyk i mistrz Europy w żeglarstwie Kacper Ziemiński. Panna młoda pojawiła się w kościele w pięknej, ręcznie szytej sukni ślubnej o kroju księżniczki, którą ozdabiało kilkaset kryształków Swarovskiego, a w dłoni trzymała piękny bukiet z białych róż i konwalii. Podobny miały druhny. Efektowna kreacja zachwyciła wszystkich, jednak największe wrażenie zrobiła na panu młodym, który z trudem powstrzymywał wzruszenie.

Gwiazda po północy postanowiła zmienić kreację na nieco krótszą suknię, którą specjalnie dla niej uszyła Diana Walkiewicz, projektantka mody z Radomia. Panna młoda uzupełniła tę kreację o kolczyki Chanel.

Przyjęcie weselne odbyło się w hotelu Mrągowo Resort & Spa. Para zaprezentowała pierwszy taniec, który rozpoczął recital Ivs Alter i Aleksandry Gintrowskiej. Po efektownym pokazie goście ruszyli na parkiet. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ Energy. Poprawiny zostały zorganizowane nad brzegiem jeziora Czos.

Życzymy nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Kim jest Patryk Piasecki?

Patryk urodził się 7 sierpnia 1986 roku w Mrągowie. Jest polskim żeglarzem, olimpijczykiem z Pekinu 2008, kolarzem zawodowej grupy kolarstwa górskiego JBG-2 Professional MTB Team.

Piasecki zdobył 10 medali mistrzostw świata i Europy w żeglarstwie – jest m.in. dwukrotnym zwycięzcą regat o Puchar Świata w 2004 roku.

Mężczyzna jest również świetnym kolarzem. Wielokrotnie triumfował podczas zawodów Merida Mazovia MTB Marathon, Lotto Poland Bike Marathon, Skandia Maraton Lang Team oraz wygrał Beskidy MTB Trophy.


Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×