Co się stało z boskim Ivo ze „Zbuntowanego Anioła”?! Z trudem poznaliśmy go na najnowszych zdjęciach

Facundo Arana w 2018 roku

Jak wygląda obecnie Ivo ze Zbuntowanego Anioła?

Facundo Arana 20 lat temu wcielał się w przystojnego Ivo w serialu Zbuntowany Anioł. Jak wygląda obecnie? Zmiana jest ogromna. Bardzo się postarzał? Zobaczcie zdjęcia.

Facundo Arana dzisiaj

Facundo Arana sprawiał, że serca wszystkich przedstawicielek płci pięknej biły szybciej. Przystojny Ivo ze Zbuntowanego Anioła, wzdychający do seksownej Milagros, w którą wcielała się Natalia Oreiro był bożyszczem nastolatek i dorosłych kobiet. Od tamtych chwil minęła już ponad 20 lat, a Facundo – w przeciwieństwie do świetnie trzymającej się Oreiro – nie zdołał uciec upływowi czasu. Jak wygląda obecnie?

Nadal jest przystojny, ale po zdjęciach, które publikuje na Instagramie widać, że posunął się w latach. Aktor jest nie tylko żonaty, ale ma również dorosłe dzieci i całkiem wyrośnięte wnuki. Chętnie chwali się nimi na swoim profilu społecznościowym, na którym nie brakuje też zdjęć z podróży czy planów filmowych. Choć lata „świetności” ma już za sobą, trzeba przyznać, że postarzał się naprawdę pięknie. Jego spojrzenie wciąż jest przeszywające, uśmiech ujmujący, a twarz nie straciła ani odrobiny łobuzerskiego uroku, którym serialowy Ivo podbił serca kobiet na całym świecie.

Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda obecnie i sami oceńcie.

Nadal robi piorunujące wrażenie?

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!

Natalia Oreiro pokazała swojego słodkiego 6-letniego synka! Sama pozuje bez grama makijażu!

Dla 40-letniej Natalii Oreiro czas zatrzymał się w miejscu! Nawet bez makijażu wygląda jak boska Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”!


Natalia Oreiro i Facundo Arana w serialu Zbuntowany Anioł

Natalia Oreiro i Facundo Arana w serialu Zbuntowany Anioł

Facundo Arana w 2018 roku

Facundo Arana w 2018 roku

Facundo Arana w 2018 roku

Facundo Arana w 2018 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×