Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Burza w sieci! Wszystko przez to, co Ivanka Trump ma pod sukienką!

Ivanka Trump pokazała urocze zdjęcie z synem


Ivanka Trump pochwaliła się uroczym zdjęciem z synem

Ivanka Trump to wschodząca gwiazda show-biznesu. Córka Donalda Trumpa nie tylko świetnie radzi sobie w politycznych szaradach, często występując u boku ojca, ale również szybko zdobywa popularność w social mediach. Piękna, wykształcona, z przystojnym mężem i uroczym synem – nic dziwnego, że internauci ją uwielbiają.

Córka prezydenta USA jest już w świątecznym nastroju i widać, że dobry humor nie opuszcza jej nawet na chwilę. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w olśniewającej czerwonej kreacji, która nie tylko podkreśliła jej smukłą sylwetkę, ale również urodę. Wyglądałaby jak z sesji do Vogue’a, gdyby nie jeden mały szczegół.

Pod suknią skrył się… jej syn! Mały Theodore najwyraźniej świetnie się bawił traktując wieczorową kreację mamy jak namiot!

  • Urocze! Śliczne zdjęcie – jedno zachwycali się kreatywnością Ivanki.
  • Nie ma w tym niczego zabawnego. Duży dzieciak chowa się pod sukienką mamy – krytykowali inni.

Jak myślicie, powinna publikować takie zdjęcia?

Skandal na szczycie G20 w Hamburgu! Ivanka Trump zasiadła do stołu zamiast swojego ojca. Jeszcze większą sensację wywołała Melania

Ivanka Trump w szczególny sposób uczciła swoją 8 rocznicę ślubu! Zdradziła również kilka intymnych sekretów małżeńskich!

Forbes opublikował ranking najbardziej wpływowych kobiet świata! Oprah Winfrey, Ivanka Trump, królowa Elżbieta II i… Beata Szydło!

Czy Ivanka Trump zostanie nową gwiazdą show-biznesu?Komentarzy: 1


Zet | 7 grudnia 2017, 09:09

Na pewno ma więcej pod sukienką niż redakcja w głowie.


Dodaj komentarz
×