Szukaj

Nie żyje finalistka “Top Model”. Tragiczna śmierć ślicznej 19-latki

Top Model, nie żyje uczestniczka

Ivana Smith nie żyje

Modelka Ivana Smith w modelingu działała od trzech lat, odkąd została trzecią wicemiss Malezji. Od tamtej pory konsekwentnie realizowała swoje pasje i pięła się po szczeblach kariery. W belgijskiej edycji Top Model doszła aż do ścisłego finału. Tym bardziej szokuje fakt, że 19-letnia Ivana została znaleziona martwa po upadku z 20 piętra popularnego hotelu w Kuala Lumpur.

Wieczór przed śmiercią modelka spędziła w towarzystwie amerykańsko-kazachskiego małżeństwa, najprawdopodobniej we troje pili alkohol, ponieważ sekcja zwłok finalistki Top Model wykazała wysoki poziom alkoholu we krwi.

Śledczy zaklasyfikowali śmierć Ivany Smit jako skok samobójczy. W Kuala Lumpur Ivana była służbowo – robiła sesje zdjęciowe dla znanej marki bielizny.

Piła z właścicielem apartamentu i jego żoną. Gdy małżeństwo wróciło do swojego pokoju, ona została sama w holu. Potem przeniosła się na balkon, gdzie prawdopodobnie straciła równowagę i wypadła przez barierkę – donosi serwis New Straits Time

Tej wersji wydarzeń nie akceptują jednak znajomi dziewczyny.

Ta dziewczyna wiedziała, czego chce. Była bardzo odpowiedzialna. Na pewno nie weszłaby na balustradę balkonu. To niemożliwe – komentują znajomi w rozmowie z  portalem Het Nieuwsblad

Ivana Smit karierę modelki zaczęła już jako 15-latka, ale prawdziwą popularność zyskała w tym roku, gdy doszła do finału belgijskiej edycji Top Model.

Nie żyje piękna 23-letnia gwiazda polskiego pochodzenia. Wzięła udział w ponad 270 produkcjach

Obcięli długie włosy Mateuszowi Madze w Londynie!

Intymny film ciężarnej Pauliny Papierskiej! Niezwykły widok tuż przed porodem! „Ludź w ludziu, cud świata” [WIDEO]


Czy oglądasz Top Model?

×