Szukaj

Ivan Komarenko skomentował wybory prezydenckie. Zareagował z ogromnym optymizmem na zwycięstwo Andrzeja Dudy i wyśmiał Tomasza Karolaka: „Może to niegrzeczne, ale…”

Ivan Komarenko o Andrzeju Dudzie na Facebooku

Ivan Komarenko o Andrzeju Dudzie na Facebooku

Ivan Komarenko o wyborach 2015

Wczorajsze wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda. Polityk Prawa i Sprawiedliwości będzie pełnił funkcję reprezentacyjną przez najbliższe pięć lat. Wynik polskich wyborów skomentowało wiele gwiazd. Jedne zareagowały negatywne, inne neutralnie, ale nie zabrakło też zachwytów.

W nieco mniejszym gronie „gwiazd-zwolenników” Andrzeja Dudy znalazł się Ivan Komarenko. Wokalista który ostatnio stara się zrobić karierę w Niemczech skomentował na Facebooku wyniki wyborów prezydenckich. Z nieukrywaną radością przekazał fanom informację o ponad 52% zwycięstwie Andrzeja Dudy.

Doktor Andrzej Duda nowym prezydentem RP! Radość mnie rozpiera. Wreszcie wygrała Polska! 🙂

Wybory 2015 były pierwszymi, w których Ivan Komarenko mógł zagłosować. Pochodzący z Rosji wokalista od 2010 roku ma polskie obywatelstwo. Być może dlatego też z wielkim zaangażowaniem śledził losy Andrzeja Dudy. Kilka dni temu odniósł się do zachwytów Tomasza Karolaka nad Bronisławem Komorowskim:

Panie Tomaszu Karolak! Daj już Pan sobie spokój z tym nachalnym lansowaniem Bronisława Komorowskiego! W całej Polsce ludzie się z Pana śmieją. Wszyscy i tak wiedzą, że pańskie zaangażowanie ideologiczne to dopiero „Science Fiction” a 99 % to pańska gra o kasę, wpływy, dotację. Może to niegrzeczne, ale nie mogę się powstrzymać. Ten wiersz ( komentarz Wiktora Zagórskiego do artykułu w „Do Rzeczy”) po prostu rozbawił mnie do łez.

Podzielacie entuzjazm Ivana Komarenki?

Zobacz: Jak głosowały gwiazdy? Doda, Kayah, Herbuś…

Ivan Komarenko o wyborach 2015

Ivan Komarenko o wyborach 2015

Ivan Komarenko głosował na Andrzeja Dudę

Ivan Komarenko głosował na Andrzeja Dudę


×