Ivan Komarenko w centrum afery z narkotykami! Jego matka przechodzi przez piekło!

Ivan Komarenko zaniepokojony o mamę

Ivan Komarenko boi się o mamę

Ivan Komarenko jest zaniepokojony o swoją matkę. Wszystko przez narkotyki, które zaczął brać jego młodszy brat. Zrozpaczony piosenkarz opowiedział o wszystkim w Fakcie.

Ivan Komarenko na polskiej scenie muzycznej pojawił się wiele lat temu. Jego przebój Czarne oczy przez wiele lat był hitem chętnie granym przez stacje radiowe i do tej pory jest wykonywany na różnych uroczystościach. Piosenkarz, chociaż podczas branżowych imprez pojawia się rzadko, wciąż regularniej daje koncerty.

Komarenko sporo czasu spędza w studiu, gdzie skupiony jest na nagrywaniu nowej płyty. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, wierni fani muzyka nowy materiał usłyszą jeszcze w tym roku. Czy podbije serca publiczności, tak jak 15 lat temu? Znając Ivana, kawałek może zrobić niemałe zamieszanie na listach przebojów.

Chociaż może się wydawać, że życiu piosenkarza nastał spokój, a po depresji sprzed lat nie ma już ani śladu, jest coś co spędza sen z powiek artysty. Wszystko przez narkotyki, które zaczęły pojawiać się w jego rodzinie. Okazuje się bowiem, że jego młodszy brat zażywa niedozwolone substancje. Na dodatek mieszka z mamą w Rosji. Chociaż przez dwa lata mężczyzna wychodził z nałogu, Komarenko jest świadomy, że walka z uzależnieniem zajmie mu jeszcze trochę czasu:

Z heroiny nie da się do końca wyjść i znów w  moim domu rodzinnym zaczyna się karuzela, a mama ma piekło. Z domu wyleciały już wszystkie okna, brat roztrzaskał też telewizor – przyznał Ivan w Fakcie.

Mamy nadzieję, że brat piosenkarza wreszcie się opamięta i wkrótce narkotyki znikną z domu rodzinnego piosenkarza.

Jest decyzja TVP w sprawie Eurowizji 2019! Takich eliminacji jeszcze nie było! Znamy datę ogłoszenia polskiego reprezentanta!

Ivan Komarenko przerwał milczenie. Pierwszy raz opowiedział o swoim alkoholizmie

Eurowizja 2018: Nie tylko Lukas Meijer pochodzi z zagranicy. Zobaczcie ilu obcokrajowców reprezentowało Polskę!


Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×