Szukaj

Nie poznacie Isis Gee na nowych zdjęciach!

Isis Gee nowa twarz

Isis Gee nowa twarz

Isis Gee miała operacje plastyczne?

Isis Gee to amerykańska wokalistka i autorka muzyki i tekstów. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale ma polskie korzenie – babka ze strony ojca jest Polką. Polska publiczność poznała ją w 2007 roku, kiedy wzięła udział w szóstej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, tańczyła z Żorą Koroliowem i wytańczyła aż piąte miejsce, odpadając w dziewiątym odcinku. Celebrytka tak poważnie podeszła do tanecznego wyzwania, że podczas treningów złamała trzy żebra!

Kolejnym krokiem w karierze Isis Tamary Gee był udział w Eurowizji w 2008 roku. Wszystko zapowiadało się dosyć optymistycznie, jako pierwsza polska reprezentantka awansowała z półfinału do finału, ale niestety Isis z utworem „For life” zajęła ostatnie miejsce otrzymując tylko punkty od Polonii z Wysp.

Po tych wydarzeniach Tamara nieco zniknęła z polskiej sceny szołbiznesowej. Jako postać nietuzinkowa wzbudzała wiele emocji, Kuba Wojewódzki z nieżyjącym już Robertem Leszczyńskim insynuowali, że jest „polską Daną International”, że urodziła się jako mężczyzna i tylko udaje kobietę. Sprawa miała swój finał w sądzie, z którego zwycięsko wyszła Isis.

Zniechęcona Tamara wycofała się ze świateł jupiterów i długo nic o niej nie słyszeliśmy. Aż do teraz! 44-latka postanowiła pochwalić się wakacjami w Dubaju, w luksusowym sześciogwiazdkowym hotelu Burdż al-Arab. My jesteśmy nieco wstrząśnięci jej nowym wizerunkiem, Tamara nie bardzo przypominam siebie sprzed kilku lat! Myślicie, że to dieta, czy….?

Zobacz: Zwycięzca Eurowizji 2008 ma anoreksję? Dima Bilan z Rosji to sama skóra i kości! [ZDJĘCIA]

Czy Isis Gee miała operacje plastyczne?

Czy Isis Gee miała operacje plastyczne?

Isis Gee na Eurowizji 2008

Isis Gee na Eurowizji 2008


Czy Isis Gee miała operacje plastyczne?

Czy Isis Gee miała operacje plastyczne?

Isis Gee metamorfoza

Isis Gee metamorfoza

Isis Gee 2016

Isis Gee 2016

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×