Szukaj

Isis Gee wróciła na salony! Z trudem rozpoznaliśmy w niej gwiazdę sprzed lat!

Isis Gee metamorfoza

Isis Gee metamorfoza

Jak zmieniła się Isis Gee?

Isis Gee, była reprezentantka polski na konkursie Eurowizji i uczestniczka Tańca z Gwiazdami, powróciła na salony, i to aż w Rosji. Artystka zmieniła się nie do poznania. Zabiegi upiększające zupełnie odmieniły jej twarz. Jak się teraz prezentuje? Zobaczcie zdjęcia!

Isis Gee, obecnie znana pod pseudonimem Tamara Gee, po długiej nieobecności powróciła na salony. Jeszcze dekadę temu było o niej w Polsce bardzo głośno. Wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, co jak wiadomo znacznie wpływa na podniesienie popularności. Była również reprezentantką kraju na konkursie Eurowizji 2008, a choć nie odniosła takiego sukcesu, jakiego się spodziewano, przez jakiś czas nieustannie o niej mówiono. Później gwiazda niespodziewanie wycofała się z życia publicznego i postanowiła przejść metamorfozę przy pomocy specjalistów od zabiegów upiększających.

Teraz zapomniana gwiazda powróciła na salony i trzeba przyznać, że rzeczywiście nie przypomina już dawnej siebie. Tamara Gee pojawiła się w Rosji na evencie jej marki kosmetycznej, a jej nowy wizerunek zaskakuje. Większe usta, wyraźnie uniesione i wypełnione policzki, śnieżnobiały hollywoodzki uśmiech – to zdecydowanie rzuca się w oczy. Nie sposób też nie zauważyć ogromnego dekoltu i ponętnych piersi Tamary.

Gwiazda hitu For Life w czarnej, odważnej kreacji chwaliła się smukłą sylwetką i chętnie pozowała do zdjęć.

Myślicie, że będzie próbowała wrócić na salony w Polsce skoro jako bizneswoman z powodzeniem buduje imperium kosmetyczne? Sklepy z jej ekskluzywnymi kosmetykami są we Włoszech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji, a także w Polsce.

Tamara Gee, jako Isis Gee, na Eurowizji 2008:

Pierwszy wywiad z Tamarą Gee po długiej przerwie! Opowiedziała o współpracy z producentem Celine Dion, nowym biznesie i życiu w krajach arabskich [WIDEO]

Tamara Gee wróciła z nowym biznesem! Wiemy też, co łączy ją z Celine Dion!

Polska gwiazda powiększyła usta! Tak dużych jeszcze nie miała!


Tamara Gee obecnie (2019 rok)

Tamara Gee obecnie (2019 rok)

Tamara Gee otworzyła swój sklep z kosmetykami w Rosji

Tamara Gee otworzyła swój sklep z kosmetykami w Rosji

Tamara Gee zmieniła się nie do poznania

Tamara Gee zmieniła się nie do poznania

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×