Szukaj

Isaac Kappy popełnił samobójstwo. Przed śmiercią nagrał wstrząsający film [WIDEO]

Isaac Kappy nie żyje. Aktor, któremu rozpoznawalność przyniosły produkcje takie jak m.in Breaking Bad oraz Thor, popełnił samobójstwo. Miał 42 lata.
Isaac Kappy nie żyje

Isaac Kappy nie żyje

Isaac Kappy od ponad roku zmagał się z poważnymi problemami psychicznymi. 13 maja 2019 roku nie wytrzymał i popełnił samobójstwo. Skoczył z mostu w Bellemont w stanie Arizona w USA. Trafił w jadący samochód i zginął na miejscu.

Po śmierci aktora w sieci pojawiło się nagranie, które powstało na długo zanim zdecydował się zabić. Mężczyzna tłumaczy na nim, dlaczego zdecydował się na śmierć. Przyznał, że w trakcie życia dopełnił się strasznych czynów. Miał znęcać się nad innymi osobami, nadużywać hazardu, a także oszukiwać podatników:

Widzicie, wydawało mi się, że jestem dobrym człowiekiem. Nie byłem dobrym człowiekiem. W rzeczywistości byłem całkiem złym gościem przez całe moje życie – podkreślał aktor.

W podobnym tonie wypowiadał się w oświadczeniu, które w sieci pojawiło się niedawno. Isaac zmagał się z potężnymi problemami psychicznymi. Oskarżany był m.in. o nękanie Paris Jackson, córki Michaela Jacksona. Podczas jednego z przyjęć to właśnie on zaczął dusić dziewczynę. Doszło do tego, że córka Króla Popu wystąpiła o zakaz zbliżania się przez mężczyznę. Przez kilka tygodni po zdarzeniu nie poruszała się bez ochrony.

O tym, że aktor nie do końca był sprawny psychicznie świadczy też fakt, że oskarżał znane osoby o pedofilię. Jego zdaniem popełnili ją m.in. Tom Hanks i Steven Spielberg. Dodajmy, że mężczyzna w swojej artystycznej karierze grywał niewielkie role. Pojawił się m.in w serii filmów o Thorze czy w serialu Breaking Bad.

 

Zobacz: Peggy Lipton nie żyje. Gwiazda „Twin Peaks” przegrała walkę z rakiem

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Power Rangers”. Popularny aktor zmarł w wieku 38 lat

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Czterdziestolatka”. Zmarł Jerzy Moes


Isaac Kappy nie żyje

Isaac Kappy nie żyje

isac1Isaac Kappy nagrał oświadczenie

Isaac Kappy nagrał oświadczenie

Isaac Kappy - jak wyglądał przed śmiercią?

Isaac Kappy - jak wyglądał przed śmiercią?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×