Szukaj

W końcu! Znamy szczegóły reality-show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Sam tytuł to już hit!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobki

Iron Majdan – reality-show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Koniec z sekretami i niedopowiedzeniami! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wreszcie zdecydowali się uchylić nieco rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoim projekcie, nad którym intensywnie pracują od kilku miesięcy. Napięcie wśród fanów sięgało już zenitu, zwłaszcza po tym jak na „rynek” 1 grudnia trafił portal Perfekcyjnej i wszyscy myśleli, że to właśnie on był jej długo skrywaną tajną bronią. Na łamach magazynu Party para wyznała prawdę o nadchodzącym wraz z wiosenną ramówką… reality show!

Tak jak zapewniali dziennikarzy, „czegoś takiego jeszcze nie było w telewizji”. Ich wytrzymałość, sprawność, zaradność i spryt zostały wystawione na ciężkie próby podczas realizowania zdjęć do programu… Iron Majdan! Sam tytuł jest już chwytliwy, a co dalej? Jak się okazuje, para wsiadając w samolot za każdym razem nie miała pojęcia dokąd się wybiera. Nigdy nie wiedzieli też co czeka na nich na miejscu. Ich zadaniem było wcielenie się w codzienne życie i obowiązki człowieka spotkanego na miejscu. Brzmi banalnie? Azja Express to przy tym spacerek!

To był hardcore. Mnóstwo momentów kryzysowych, bo dostawaliśmy bardziej ekstremalne zadania niż w Azja Express. Poza tym jednak jesteśmy już pewni, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji – wyjaśniła para

Iron Majdan to najdroższa i najbardziej czasochłonna produkcja w historii TVN, a jej format został stworzony specjalnie z myślą o Perfekcyjnej i jej partnerze. Nie możemy się już doczekać!

Zobacz: Z niespodzianki nici! Tabloid ujawnił szczegóły biznesu Małgorzaty Rozenek, który już 1 grudnia wstrząśnie internetem!

Zobacz: Blogerki bójcie się! Małgorzata Rozenek odpaliła własny portal! Co na nim znajdziemy?

https://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzata-rozenek-i-marta-kaczynska-byly-przyjaciolkami_603342.html


Romantyczne fotki Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem z lotniska

Romantyczne fotki Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem z lotniska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nagrywają bajkę dla dzieci

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nagrywają bajkę dla dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×