Szukaj

Irina Shayk z mamą na wystawnej kolacji! W pierwszej chwili myśleliśmy, że to jej siostra!

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych top modelek na świecie. Ostatnio było o niej głośno przez rozstanie z Bradleyem Cooperem. Jest piękna, jest sławna, ma wspaniałą córkę i bliską relację z matką. Zobacz, jak wspólnie biesiadują.

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce najseksowniejszych kobiet świata. O jej względy zabiegali najwięksi przystojniacy naszych czasów. Najpierw jej serce skradł Cristiano Ronaldo, a potem udało się to Bradleyowi Cooperowi. Modelka, dzięki swojej nienagannej urodzie, jest inspiracją dla milionów kobiet. Nic dziwnego, że o jej udział w kampaniach zabiegają najwięksi kreatorzy trendów w modzie.

Zobacz: Oto matka XXI wieku! Joanna Krupa we „Wprost” udzieliła odważnego wywiadu na temat ciąży i porodu! Wybraliśmy najlepsze fragmenty

Irina Shayk z mamą na kolacji

Po burzliwym rozstaniu z ojcem swojej córki, Irina wzięła udział w kilku intratnych projektach. Znalazła też sposób na wyciszenie się i relaks w towarzystwie swojej mamy, którą jest dla niej ogromnym wsparciem, m.in. pomaga w opiece nad wnuczką. Panie spotykają się dosyć często. Na swoim Intagramie Irina właśnie zamieściła zdjęcie z kolacji z mamą.

Zobacz: Irina Shayk nie zna litości! Na oczach Bradleya Coopera romansuje z jego najlepszym przyjacielem! To się nazywa zemsta!

View this post on Instagram

????????⛅️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Publikację opatrzyła tylko kilkoma emotkami. Zresztą, komentarz jest zbędny. Na fotografii widzimy piękny widok, i to nie tylko ten, który rozpościera się w tle. Chodzi przede wszystkim o dwie cudownej urody kobiety. Irina jest niezwykle podobna do matki. Panie delektują się kolacją na plaży i obie wyglądają zjawiskowo! Nie omieszkali tego zauważyć obserwujący modelki.

  • Dwie piękności!
  • Zjawiskowo!
  • Piękności!
  • Słodko!
  • Cudowny widok – mnożą się komentarze.

Zdjęcie jest kolejnym dowodem bliskiej relacji, jaka łączy supermodelką z matką. Oby Irinie udało się zbudować taką samą z własną córką.

Irina Shayk z mamą na zakupach

Olga Shaykhlislamov – kim jest mama Iriny Shayk?

Olga Shaykhlismalova na co dzień mieszka w Rosji, u stóp gór Ural. Często spotyka się z córką. Irina Shayk przyszła na świat w rosyjskim mieście Jemanżelinsk. Jej mama była nauczycielką muzyki w przedszkolu, zaś tata górnikiem. Ma także starszą siostrę Tatjanę. Niestety, ojciec dziewczynek zmarł z powodu powikłań po zapaleniu płuc, gdy przyszła modelka miała zaledwie 14 lat. Ich mama podjęła dodatkową pracę, by utrzymać siebie i córki. Nic dziwnego, że ich relacje są bardzo silne. Olga ma 58 lat, Irinę urodziła w wieku 28 lat i do niedawna była nauczycielką śpiewu w szkole publicznej, a obecnie udziela prywatnych lekcji wschodzącym artystom.

Zobacz: Rozebrana Irina Shayk pokazała swoją dzienną rację żywnością! Takim tuczącym daniem można wykarmić całe koszary!


Irina Shayk kolacja z matką

Irina Shayk kolacja z matką

Irina Shayk z mamą

Irina Shayk z mamą

Irina Shayk z mamą na zakupachatk? na zakupach

Irina Shayk z mamą na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×