Irina Shayk w szczerym wywiadzie o rodzicielstwie. „Jesteśmy bardzo surowi”. Jakim ojcem jest Bradley Cooper?

Irina Shayk - jakim ojcem jest Bradley Cooper

Irina Shayk - jakim ojcem jest Bradley Cooper

Irina Shayk w najnowszym wywiadzie zdradziła, jakim ojcem jest Bradley Cooper. Bez owijania w bawełnę wyznała, jakie metody wychowawcze stosują wobec córki. Co powiedziała?

Irina Shayk to modelka pochodzenia rosyjskiego, która jest jedną z najpopularniejszych w swojej branży na świecie. Karierę profesjonalną rozpoczęła w wieku 19 lat. Pracowała jako modelka w Paryżu, a w roku 2010 została oficjalną ambasadorką znanej na całym świecie włoskiej marki Intimissimi. Podpisała również kontrakty z markami Victoria’s Secret, Guess oraz Lacoste.

W 2011 roku przez węgierskie czasopismo Periodika Shayk została uznana za najseksowniejszą kobietę świata, a w rankingu 20 najseksowniejszych kobiet sporządzonym przed redakcję serwisu Models.com zajęła 10. miejsce.

Mężczyźni nie są w stanie przejść obok niej obojętnie. W latach 2010-2015 była związana z jednym z najlepszych piłkarzy świata – Cristiano Ronaldo, z którym poznała się podczas wspólnej kampanii Armani Exchange. Do 2019 roku jej partnerem był znany aktor Bradley Cooper. Para ma córkę Leę De Seine. Po rozstaniu dzielą się opieką nad dziewczynką. Jak ją wychowują i jakim ojcem jest gwiazdor?

Irina Shayk zdradziła, jakim ojcem jest Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w 2019 roku po czterech latach spędzonych razem i od tego czasu utrzymują poprawne relacje, wychowując 4-letnią córkę Leę De Seine. W nowym wywiadzie z HIGHStyle, magazynu Highsnobiety, supermodelka opowiedziała o relacji, jaka łączy ojca z dziewczynką.

Jest pełnoprawnym, praktycznym tatą – nie ma niani. Lea wyjechała z nim na wakacje, przez prawie dwa tygodnie ani razu do nich nie zadzwoniłam – mówi Shayk.

Wyznała także, że trzymają wspólny front, wychowując córkę.

Ja i jej ojciec jesteśmy bardzo surowi. Kiedy kończy jeść, wstaje od stołu, bierze talerz i mówi „dziękuję”. Bez „proszę” lub „dziękuję” nic nie dostaje. Jest trudno, bo ona ma tyle zabawek. Ja miałam jedną lalkę i nadal mam tę lalkę. Blondynka, niebieskie oczy, duża rosyjska lalka. Moja babcia szyła dla niej ubrania. Zawsze wyjaśniam: „Słuchaj, to jest moja lalka. Miałam tylko jedną”. Albo czasami: „Masz te wszystkie cukierki. Kiedyś miałam cukierki tylko na Boże Narodzenie” – dodała.

To nie jest pierwszy wywiad, w którym podkreśliła, że Bradley znakomicie spisuje się jako ojciec.

Nigdy nie rozumiałam pojęcia współrodzicielstwo. Kiedy jestem z córką, jestem w 100 procentach matką, a kiedy ona jest z tatą, on jest w 100 procentach jej tatą – powiedziała ELLE – Współrodzicielstwo to rodzicielstwo.

Shayk i Cooper mogą być z siebie dumni, że mimo rozstania, potrafią dojść do porozumienia w sprawie córki.


Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Leą

Irina Shayk w płaszczu Sary Boruc

Irina Shayk w płaszczu Sary Boruc

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×