Szukaj

Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

Zdjęcie (1) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[1/8] Irina Shayk i jej stylista - co ich łączy?

Zdjęcie (2) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[2/8] Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Zdjęcie (3) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[3/8] Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Zdjęcie (4) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[4/8] Ali Kavoussi z partnerem

Zdjęcie (5) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[5/8] Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Zdjęcie (6) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[6/8] Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Zdjęcie (7) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[7/8] Irina Shayk z walizką wyprowadza się od Bradleya Coopera

Zdjęcie (8) Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

[8/8] Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

×