Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie u boku innego mężczyzny! Czy tak wygląda jej nowy partner?

Irina Shayk ma nowego partnera?

Irina Shayk ma nowego partnera?

Irina Shayk po rozstaniu z Bradleyem Cooperem znalazła pocieszenie w ramionach swojego przyjaciela. Internet obiegły ich wspólne zdjęcia. Czy są parą?

Irina Shayk i Bradley Cooper kilka dni temu zakończyli swój trwający ponad cztery lata związek. Para definitywnie rozstała się na początku czerwca, co zdają się potwierdzać zdjęcia paparazzi, jakie w piątek obiegły światowe media. Na fotografiach możemy zobaczyć obładowaną torbami sławną Rosjankę, która wyprowadza się z kalifornijskiej willi swojego ukochanego. Nie wiemy w jakich relacjach pozostają byli partnerzy – plotki głoszą, że są one poprawne, a to ze względu na dobro ich wspólnej córki Lei.

Choć mogłoby się wydawać, że Irina z trudem znosi rozstanie, to najnowsze doniesienia zagranicznej prasy głoszą coś zupełnie innego. Daily Mail twierdzi, że Shayk ostatnie dni po wyprowadzce spędza w towarzystwie swojego stylisty. Amerykanin o greckich korzeniach – Ali Kavoussi – służy ogromnym wsparciem swojej klientce, a prywatnie przyjaciółce. Już teraz wiadomo, że w przypadku tej dwójki nie ma mowy o jakimkolwiek romansie, bowiem… przystojniak ze zdjęć gustuje w mężczyznach. Ali jest wyautowanym gejem będącym od kilku lat w szczęśliwym związku, co tylko potwierdza teorię, że nikt nie rozumie kobiety lepiej niż homoseksualista.

Z pewnością wspólne zakupy pod okiem zaufanego eksperta połączone ze szczerymi rozmowami przy kawie pomogą Irinie dzielnie pokonać trudny czas i uczynią ją jeszcze silniejszą.

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


Irina Shayk i jej stylista - co ich łączy?

Irina Shayk i jej stylista - co ich łączy?

Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×