Irina Shayk w świątecznym wydaniu rozgrzała internautów do czerwoności! Najbardziej hot fota ostatnich tygodni

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk zaskoczyła fanów swoją świąteczną stylizacją. Podczas gdy inne gwiazdy ubierają się w piękne stroje, ona sie rozebrała. Jak wygląda? Rozgrzała internet, to pewne.

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce najbardziej rozchwytywanych modelek świta. Jej oryginalną urodę doceniło już wielu topowych projektantów. Jej twarz zdobiła kampanie największych domów mody. Nikt już nie wyobraża sobie wielkiego pokazu bez jej udziału, choćby w roli widza. Wśród niezliczonej ilości sesji, Irina ma kilka takich, które rozgrzewają internet do czerwoności. Właśnie takie zdjęcie opublikowała niedawno.

Irina Shayk w świątecznej stylizacji. Jak wygląda?

Irina Shayk szczyci się powalającą urodą, którą docenili nie tylko projektanci, ale także znani przystojniacy. Spotykała się między innymi z: Cristiano Ronaldo i Bradleyem Cooperem, z którym doczekała się córeczki Lei. Znana jest z tego, że czegokolwiek by nie ubrała, to wygląda jak milion dolarów. Nie mówiąc już o sytuacji, w której jest bardziej rozebrana, niż ubrana.

[wp_quiz id=”527″]

Z okazji zbliżających się świąt wzięła udział w sesji dla znanej marki bieliźniarskiej i pokazała jedno ze zdjęć. Efekt jest powalający. Modelka pozuje w czerwonym komplecie, który idealnie eksponuje jej ponętne kształty. Zdjęcie zrobiła w towarzystwie dużego, pluszowego misia. Ma rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Nic nie zakłóca jej naturalnego piękna.

View this post on Instagram

@intimissimiofficial ❄️???????? #intimissimi

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Obserwujący Iriny są zachwyceni jej najnowszą odsłoną. Komplementy płyną z całego świata i we wszystkich możliwych językach.

  • Wow, jak pięknie!
  • Cudowna!
  • Królowa!
  • Niesamowita fotka!
  • Ależ ty jesteś niesamowicie piękna! – piszą fani niebanalnej urody Rosjanki.

Wśród tysięcy komentarzy, dominuje ten przedstawiający emotkę ognia. Nie sposób się nie zgodzić z internautami. W naszej galerii inne gorące fotki modelki.

Zobacz: Rozanielona Irina Shayk czuli się do przystojniaka na imprezie. Tak chyba nie wygląda przyjaźń…


Irina Shayk w świątecznej stylizacji

Irina Shayk w świątecznej stylizacji

Irina Shayk pokazała nagą pierś

Irina Shayk pokazała nagą pierś

Irina Shayk w krótkich włosach

Irina Shayk w krótkich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×